Monthly Archives: Czerwiec 2012

Boże Ciało: nasza fotorelacja

CC25

Jak co roku nasza parafia wraz z parafią św. Mikołaja współtworzyła procesję na Boże Ciało w centrum Elbląga. Wzięło w niej udział bardzo wielu wiernych, a szczególną radość budził widok ludzi młodych. Zobacz fotorelację.

Robert Lewandowski: jestem katolikiem!

61d6e4e24cbae1b2a6247aa2d97cdc6c

Napastnik piłkarskiej kadry Polski nie wstydzi się Jezusa! Robert Lewandowski wystąpił przed kamerą i bez kompleksów opowiedział o znaczeniu wiary w jego życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym.

Sukces naszego chóru parafialnego

IMG_3348

19 maja br. nasz chór parafialny zdobył II. Nagrodę na 5. Festiwalu Pieśni Religijnej w Kmiecinie. W przeglądzie wzięło udział 40. zespołów, w tym 7 chórów. Dla zespołu parafii św. Jerzego, występującego pod nazwą „Schola Misericordias” był to pierwszy występ konkursowy. Gratulujemy zdobytych laurów i życzymy dalszych sukcesów dyrygentowi Panu Andrzejowi Konkolowi i jego śpiewakom! Zobacz fotorelację!

Milion osób na papieskiej mszy w Mediolanie

bf903d8bd3451ca741aa780a2b97a7dd

Jak wyglądało mediolańskie święto rodzin świata? Warto się dowiedzieć! 

Imieniny Księdza Proboszcza

phpoIPu6K

Księdzu Kanonikowi Lechowi Wasilewskiemu Proboszczowi naszej parafii składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji imienin: niech Bóg błogosławi i napełnia serce radością i mocą Ducha Świętego dla dobra Kościoła Elbląskiego i naszej wspólnoty.  - Duszpasterze i wierni parafii św. Jerzego