EWANGELIZACYJNY KURS FILIPA W ELBLĄGU

238232_Christus_Pantokrator_cropped_34

Otwórz drzwi swojego serca Chrystusowi!  W piątek 19. kwietnia br. o godz. 18:00 Mszą Świętą w kościele Wszystkich Świętych w Elblągu (ul. Agrykola 7) rozpoczyna się ewangelizacyjny Kurs Filipa. Zakończenie rekolekcji w niedzielę 21 kwietnia br. ok. godz. 15:00.

Koszt uczestnictwa darmowy. Dla osób z poza Elbląga są również możliwe noclegi u zaprzyjaźnionych rodzin. W rekolekcjach mogą uczestniczyć wszystkie osoby w wieku od 17 lat.Pozostałe informacje pod numerami tel. ks. Stanisław 609513798.

 Kurs Filipa to narzędzie ewangelizacyjne, którym posługuje się Kościół katolicki, by pomóc ochrzczonym zbudować wiarę na prawdziwym fundamencie, jakim jest Jezus Chrystus. Prawdziwe życie wiarą nie zaczyna się bowiem od postępowania według doktryny katolickiej, czy zasad etyki chrześcijańskiej, ale od doświadczenia zbawienia w Jezusie. Bez konkretnego i rzeczywistego spotkania z Chrystusem, który zbawia, nie jest możliwe życie zgodne z Ewangelią. Nie przez przypadek Jan Paweł II w swym pierwszym przemówieniu po objęciu Stolicy Piotrowej, wezwał wiernych do otwarcia drzwi Chrystusowi. Żywa relacja przyjaźni z Jezusem może bowiem prawdziwie odmienić nasze życie i otoczenie, w którym funkcjonujemy. Zatem:   Otwórz drzwi swojego serca Chrystusowi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>