Zmiany personalne w naszej parafii

kr-94579

Zgodnie z dekretem ks. Biskupa Elbląskiego z dniem 1. sierpnia: Ks. Kan. Lech Wasilewski po 19. latach pracy w naszej parafii na stanowisku proboszcza, podejmie posługę proboszczowską w parafii Rychliki w Dekanacie Pasłęk II, zaś ks. mgr Piotr Fiałek zostanie skierowany na stanowisko wikariusza w parafii św. Brata Alberta w Iławie. Czcigodnym Kapłanom składamy serdeczne podziękowanie i życzymy błogosławieństwa Bożego w dalszej pracy duszpasterskiej. Nowym Proboszczem parafii św. Jerzego w Elblągu został mianowany ks. dr Andrzej Kilanowski, dotychczasowy proboszcz parafii Jegłownik, wykładowca WSD w Elblągu, autor znanych programów telewizyjnych o naszym mieście. Przyjmujemy go w naszej wspólnocie z wielką radością i życzymy mocy Bożej w Jego posłudze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>