I Komunijny wypad do Stagniewa

cof

W niedzielę 28 maja 2017 r. grupa 143 dzieci z naszej parafii przeżyła I Komunię Świętą. Było dużo radości, emocji, chwil wzruszenia. Dzieci przeżyły ten dzień w gronie rodziny i najbliższych. Warto odnotować, że prawie 50 dzieci było z innych szkół niż Szkoła Podstawowa nr 4 (jest to jedyna podstawówka na terenie parafii). Dziękujemy, że coraz więcej parafian identyfikuje się nie tylko ze szkołą, ale z naszą wspólnotą Św. Jerzego. W ostatni piątek tradycyjnie już udaliśmy się (rodzice i dzieci) do Stagniewa, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej i Jana Pawła II.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>