30 – lecie kościoła Miłosierdzia Bożego

Bema

30 lat temu 25 grudnia 1987 ksiądz Infułat Mieczysław Józefczyk dokonał poświęcenia naszego kościoła. Zaczynaliśmy jak widać na fotografii w warunkach bardzo trudnych. Skarpa nad Kumielą, kurzawka i gruzowiska, ale przede wszystkim zapał i entuzjazm ludzi. Ta dzisiejsza rocznica zbiegła się ze smutną informacją o śmierci architekt naszego kościoła. W tych dniach odeszła śp. mgr inż. architekt Anna Derecka-Barszczyńska. Rodzinie p. Anny składamy kondolencję i jako wspólnota parafialna zapewniamy o modlitwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>