Zmiany personalne w parafii. Mamy nowego wikariusza.

soltys

Decyzją Ks. Biskupa z dniem 30 czerwca 2018 roku kończy pracę w naszej parafii ks. Michał Bik. Dziękujemy za trzy i pół roku pacy w naszej parafii. Życzymy owocnej posługi na nowej placówce.  Na jego miejsce przyjdzie ks. Łukasz Sołtysiak. Pochodzi on z Kwidzyna. W rozmowie z dziennikarzem „Gościa Niedzielnego” mówił:  Moje powołanie rodziło się w czasie rekolekcji oazowych jeszcze w gimnazjum. Wtedy zacząłem pierwszy raz zastanawiać się czy nie zostać kapłanem. Dojrzewało to we mnie powoli, ale w II klasie liceum wiedziałem już, że wstąpię na tę drogę. Nie wiedział wtedy jeszcze, że trafi do nas, do Elbląga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>