Zmiany personalne w parafii

jacek

Dekretem ks. bp. Jacka Jezierskiego, Biskupa Elbląskiego, ksiądz mgr ppor. Jacek Białek, z dniem 1 lipca 2019 roku, został przeniesiony do parafii Miłosierdzia Bożego w Malborku. W czwartek, 27 czerwca, o godz. 18:00 ks. Jacek odprawił uroczystą Mszę św. podczas której podziękowaliśmy Panu Bogu za pracę duszpasterską w naszej parafii przez minione trzy lata. Licznie zgromadzeni wierni byli najlepszym świadectwem wdzięczności za posługę ks. Jacka. Ks. Jacka Białka na funkcji wikariusza zastąpił ks. mgr Damian Sikorski, który jest tegorocznym neoprezbiterem i odbywał wielkopostną praktykę duszpasterską w naszej parafii. Ks. Damian pochodzi z parafii pw. Trójcy Świętej w Elblągu. Obu księżom życzymy owocnej pracy duszpasterskiej i otaczamy modlitwą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>