Rekolekcje odwołane

logo-rekolekcje-3

Od niedzieli 15 marca miały rozpocząć się rekolekcje wielkopostne. Przygotowany był już ojciec rekolekcjonista, spowiednicy. Była modlitwa w ich intencji. Trzeba było zweryfikować te plany. W imię większego dobra jakim jest zdrowie i życie parafian przenosimy rekolekcje na inny – póki co bliżej niezdefiniowany – termin. Zapraszamy do modlitwy i obiecujemy wkrótce, jeżeli Bóg pozwoli, internetową niespodziankę. Zawieszone zostały także czwartkowe wizyty ewangelizacyjne w mieszkaniach naszej parafii. W tym roku niespodzianka…. ZAPRASZAMY NA REKOLEKCJE!!! jednak nie do kościoła, ale za pośrednictwem naszego parafialnego Facebooka. Rekolekcje poprowadzi ks. Proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>