Z covidowej księgi parafii św. Jerzego

IMG_20210817_070400

„Panie Boże, przyjmij moje podziękowanie za to, że przeżyłam tę straszną zarazę, jaką jest Covid-19 i pomimo nie najmłodszego wieku przeszłam ją w zasadzie bezobjawowo. Był to jednak dla mnie bardzo trudny czas, bowiem chora również była moja Mama, która niestety przegrała walkę z Covid-em. Dziękuję Ci Panie Boże za to, że w tej chorobie nie cierpiała. Była bardzo osłabiona, nie miała siły podnieść się z łóżka, ale nie miała problemów z oddychaniem, nie dusiła się, nie odczuwała żadnego bólu. Do szpitala trafiła z powodu niskiej saturacji(….). Odeszła w Walentynki. Dziękuję Ci Panie Boże, że w tym trudnym czasie (a luty, był to okres, kiedy wirus szalał) mógł przyjść do mamusi szpitalny kapelan i za to, że na dzień przed Jej śmiercią lekarz zdążył przekazać Mamusi moje słowa, że ją kocham i czekam na Nią w domu. Teraz Ona i nie tylko Ona czekają na mnie, ale niech czekają cierpliwie……”

Resztę można przeczytać w naszej księdze. Zachęcamy do spisywania wspomnień. Artykułowania swoich żali i smutków, ale także momentów ocalenia i wyzdrowienia. Przynosić je można do kościoła lub kancelarii. Wszak jesteśmy parafią Bożego Miłosierdzia i Jego Opatrzności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>