Ile dobra czyni nasz parafialny zespół „Caritas”?

kromkachleba

Wiele mówi się w środkach masowego przekazu o przeróżnych akcjach charytatywnych. Tymczasem…

W ciągu jednego tylko roku 2012 nasz parafialny zespół „Caritas” (Lidia Wiśniewska, Barbara Smolińska, Elżbieta Hajduga) udzielił bardzo dużej pomocy wielu rodzinom wydając m.in. blisko 30 ton żywności !!! Zobacz FOTORELACJĘ ze spotkania dzieci ze św. Mikołajem!  Jeśli masz jakieś pytania i propozycje: KONTAKT E-mail: lilka4762@wp.p tel. kom. 723-679-143 (Lidia Wiśniewska)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>