Ogłoszenia

XXX Niedziele Zwykła

23. października 2016

 

1. Rozpoczynamy dziś tydzień misyjny. Pamiętajmy o modlitwie za misjonarzy, misjonarki i wolontariuszy misyjnych, szczególnie odmawiając różaniec. Przypominamy tak że o poniedziałkowych nieszporach i środowej nowennie.

2. W piątek święto Apostołów Judy i Tadeusza.

3. „Dobrą i szlachetną rzeczą jest modlić się za umarłych” mówi Księga Machabejska. W przedsionku kościoła wyłożone zostały karty na „Wypominki” oraz „Mszę św. zbiorową za zmarłych”. Zachęcamy do pamięci modlitewnej i czytelnego wypisania imion i nazwisk naszych bliskich zmarłych. Wypisane karty można składać w zakrystii do specjalnie przygotowanej skrzyni lub skarbonie pod chórem.

4. Spotkania rodziców dzieci pierwszokomunijnych: w poniedziałek klasy III B i C oraz dzieci spoza SP4, we wtorek o godz. 18.30 klasy III A D i E. Zapraszamy.

5. Na początku listopada rozpoczynamy pracę parafialnego zespołu synodalnego. Już dzisiaj ogłaszamy zapisy. Chętnych, którzy twórczo chcą wnieść swój wkład w pacę synodu, ożywić naszą i inne parafie, podzielić się swoimi przemyśleniami, wsparciem i modlitwą – zapraszamy.

6. W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej śp. Zdzisław Popis, Leszek Sowa. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….