Ogłoszenia

XXVI Niedziela Zwykła

25.09.2016

1. Jutro w poniedziałek tradycyjnie zapraszamy na Nieszpory Mężczyzn; w środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – g. 17.30.  W czwartek święto św. Archaniołów Michała, Rafał i Gabriela. Ks. Michałowi składamy serdeczne życzenia imieninowe! Niech Bóg błogosławi! W piątek wspominamy w liturgii św. Hieronima a w sobotę św. Teresę od Dzieciątka Jezus.

2. Rozpoczyna się miesiąc październik! Zapraszamy na różaniec codziennie pół godz. przed wieczorną Mszą św. Różaniec dla dzieci w pn, śr, pt o godz. 16.30. Zachęcamy też do odmawiania różańca w naszych rodzinach w domu. W sobotę po wieczornej Mszy Św. zmiana tajemnic Żywego Różańca.

3. Ponad 100 dzieci z naszej parafii rozpoczęło przygotowania do I Komunii Świętej. Uroczystości pierwszokomunijne będą miały miejsce 28 maja 2017.

4. Młodzież III klas gimnazjum, czekamy na Was z przygotowaniami do bierzmowania. Można jeszcze zapisywać się u ks. Jacka. Dorosłych, którzy chcieliby przygotować się do bierzmowania, prosimy o kontakt bezpośredni w kancelarii, w zakrystii lub emeilowo.

5. Można zapisywać się na kurs przedmałżeński. Rozpoczniemy go 9 października. Spotkania w niedzielę o godz. 18.00.

6. Zapraszamy do oglądania reportażu o inauguracji I Synodu Elbląskiego. Dzisiaj w telewizji kablowej i Internecie TV Elbląska – Truso.

7. W tym tygodniu odeszła z naszej parafii śp. Urszula. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…