Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XVI Niedziela Zwykła

 23 lipca 2017

Duch Święty przychodzi z pomocą naszej słabości [list do Rzymian]

1. W tym tygodniu wspominamy w liturgii: w poniedziałek św. Kingę, we wtorek św. Jakuba Apostoła, a także św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących.

2. W środę wspomnienie św. Joachima i Anny – rodziców Maryi. Wszystkim babciom i dziadkom dziękujemy za ich troskę i miłość. Życzymy błogosławieństwa i pociechy z wnuków. Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas wieczornej Mszy Św.

3. Nadal można dołączyć do jubileuszowej XXV. Elbląskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę oraz Pielgrzymki Rowerowej z Elbląga na Jasną Górę. Spotkanie grupy rowerowej w przyszłą niedzielę na plebanii o godz. 17.00

4. Dnia 26 lipca o g. 14.00 w przychodni „Twoje Zdrowie EL” przy ul. Orzeszkowej zapraszamy na badania tętnicze Dopplera i USG.

5. Trwają prace remontowe na chórze kościoła. Naprawiliśmy już podłogę, w renowacji są ławki, wymieniana jest instalacja nagłośnieniowa i głośniki. Może uda się wymalować ściany i sufit. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na częściowe pokrycie kosztów.

6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszły – zaopatrzone sakramentami świętymi – śp. Teresa Rębak i śp. Stanisława Bielska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…