Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: II Niedziela Wielkiego Postu

01. marca 2015

Jezus wziął ich na górę wysoką i tam przemienił się wobec nich!

1. Trwamy w naszej wielkopostnej wędrówce. Dopomogą nam w tym nabożeństwa: w niedzielę Gorzkie Żale o g. 16.30, a w piątki Droga Krzyżowa – o g. 16.30 dla dzieci; o g. 17.30 dla dorosłych i młodzieży.

2. Dodatkową formą pobożności niech staną się „Nieszpory Mężczyzn w intencji rodzin”. Jesteś kawalerem i chciałbyś się pomodlić o dobrą żonę? Jesteś żonaty, masz już wszystkiego dość, a chciałbyś na nowo odkryć miłość do swojej żony? Jesteś głową rodziny i chciałbyś podejmować odpowiedzialne decyzje? Jesteś ojcem i chciałbyś być autorytetem dla swoich dzieci? Pogubiłeś się w życiu i chciałbyś odnaleźć właściwą drogę? Chcesz odnaleźć swoją drogę życiową? Chcesz pogłębić swoją miłość do Boga? W poniedziałek o g. 17.30 czekamy na Ciebie i zapraszamy na Nieszpory! Tego dnia również – spotkanie rodziców pierwszokomunijnych w sali na plebanii o g. 18.30.

3. Od dzisiaj Caritas parafialna rozprowadza przy drzwiach kościoła świece wielkanocne (cena 6 i 12 zł), a także skarbonki na jałmużnę wielkopostną dla potrzebujących. Bóg zapłać za ofiarność i serce!

4. Spotkania kandydatów do Bierzmowania: Rok 1 – środa i czwartek g. 17.00; rok 2 – środa i czwartek g. 18.30.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o Sercu Pana Jezusa o g. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed i w czasie Mszy. Spowiedź i Komunia pierwszopiątkowa dla dzieci – przed i w takcie Drogi Krzyżowej o 16.30.

6. W sobotę po wieczornej Mszy św. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

7. W minionym tygodniu odszedł od nas do wieczności: +Józef Czerwiński. Requiem aeternam…