Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne

28.05.2017

1. Dziś niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego, za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Pamiętajmy o nabożeństwie majowym.

2. W tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, w środę Nawiedzenia NMP, w czwartek św. Justyna a w sobotę Męczenników Afrykańskich Karola Lwangi i Towarzyszy. W poniedziałek, wyjątkowo nie ma nieszporów mężczyzn.

3. Trwa Biały Tydzień 140 dzieci Pierwszokomunijnych z naszej parafii. W czwartek o godz. 19.00 mamy sakrament bierzmowania, którego udzieli biskup Jacek Jezierski. W niedzielę rocznica I Komunii Świętej.

4. W I Piątek Miesiąca spowiedź przed i podczas nabożeństw o godz. 6.30, 16.30 oraz 18.00. Kapłani odwiedzą chorych. W sobotę, po wieczornej Mszy Świętej zmiana tajemnic Żywego Różańca.

5. Od 4 do 7 czerwca zapraszamy na IX forum rodziny „Małżeństwo świadome celu”. Miejsce – parafia św. Brata Alberta. Więcej informacji na plakatach przed kościołem.

6. Rozpoczęły się zapisy na VIII Rowerową Pielgrzymkę na Jasną Górę (05-11.08.2017). Spotkanie organizacyjne za tydzień na plebanii o g. 17.00. Jak zawsze startujemy z naszej parafii.

7. W tym tygodniu odeszła z naszej parafii śp. Maria Pabis. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….