Ogłoszenia

XXXIII Niedziela Zwykła

19.11.2017

1. Jutro, tj. w poniedziałek o g. 17.30 Nieszpory żałobne za zmarłych prowadzone przez mężczyzn. Trwa miesiąc listopad. Zachęcamy do modlitwy za naszych zmarłych. Wypominki codziennie pół godz. przed wieczorną Mszą św.

2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla. Pamiętajmy, że Jezus jest naszym Panem i Królem każdego dnia i chwili naszego życia.

3. W środę wspomnienie św. Cecylii, Patronki śpiewu kościelnego. Panu Organiście, chórowi parafialnemu, pani Sylwii i Tomkowi z wspaniałą scholą dziecięcą – gorące podziękowania i gratulacje. Przypominamy o zapisach do chóru.

4. Rekolekcje adwentowe a naszej parafii będą w II Niedzielę Adwentu 10-13 grudnia. Poprowadzi je dominikanin o. Marek Domaradzki.

5. Mamy kolejną książkę w jakiejś mierze o naszej parafii. „Generał brygady Bolesław Nieczuja-Ostrowski”. Przyczynek do biografii. Kolaudacja publikacji odbędzie się w najbliższy wtorek w ratuszu na Starym Mieście o godz. 17.30. Wstęp wolny. Uczestnicy będą mogli otrzymać darmowe egzemplarze książki.

6. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej +Barbara Tesarczyk, +Anna Wesołowska, +Henryk Kopij, +Stanisław Szczepański, +Aleksandra Pawelec, +Lesław Szewczy. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…..