Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XIX Niedziela Zwykła

 20 października 2019

Ciebie całą duszą pragnę

1.Trwa miesiąc październik. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele codziennie o g. 17.30 (niedziela g.16.30). Różaniec dla dzieci: w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30.

2.W poniedziałek o godz. 17.30 nieszpory mężczyzn. Także w poniedziałek i w środę o godz. 19.00 katechezy zwiastowania dla odnowy i ożywienia wiary.

3. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. W piątek obchodziliśmy święto św. Łukasza. Ks. Łukaszowi składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitwie.

4. Do odbioru są koperty z wypominkami i Mszą zbiorową. Prosimy o czytelne wypełnianie i podawania daty, kiedy będziemy się za naszych zmarłych modlić.

5. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „HOSANNA” zaprasza we wtorek (22 października) na godz. 18 na Mszę św. dziękczynną za 23 lata istnienia wspólnoty. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą dziękczynną w kościele św. Jerzego, a po niej agapa. W sobotę po wieczornej Mszy Świętej zmiana tajemnic Żywego Różańca.

6. Ks Damian przypomina o spotkaniu dla kandydatów do bierzmowania rok I: 25 października – grupa piątkowa, a 30 października – grupa środowa. Spotkanie o godz. 18:00 w kościele.

7. W poniedziałek rozpoczynamy prace remontowe w dwóch łazienkach w kościele. Niezbędna jest wymiana rur kanalizacji i ogrzewania. Naprawialiśmy dach kościoła. Trzeba zamalować wycieki na ścianie. Od przyszłego tygodnia ruszamy z wymianą instalacji elektrycznej. Taca w przyszła niedzielę będzie miała charakter inwestycyjny. 8. W przyszła niedzielę gościć będziemy dn Daniela Kurowskiego, kleryka VI roku z naszego Seminarium. Będzie można nabyć Kalendarze Seminaryjne na 2020 r. jako cegiełkę na WSD.

9. W Minionym tygodniu odeszli od nas +Leonarda Laskowska, +Barbara Lewalska-Gajlon, +Robert Machliński, +Barbara Czerniakowska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….