Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: II Niedziela Adwentu

8 grudnia 2019

Czuwajcie więc, bo nie wiecie, w którym dniu Pan wasz przyjedzie!

 

1. Roraty codziennie o godz. 6.30. (sobota 7.00). Dzieci na Roraty przynoszą lampiony, a dorośli świece. Roraty dzieci i młodzieży we wtorek i czwartek.

2. Dziś rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Przewodniczyć im będzie o. Stanisław Kreft OFMconv. Weźmy w nich udział i zaprośmy na nie swoich najbliższych. Porządek rekolekcji g. 6.30 (roraty, z krótką nauką), g.12.00, g. 16.30 (nauka dla dzieci), g. 18.00 i godz. 19.30 (dla dłużej pracujących i dla młodzieży). Dzieci i młodzież nie przychodzą na roraty we wtorek. Młodzież do bierzmowania bierze udział w rekolekcjach obowiązkowo. We wtorek o godz. 12.00 zapraszamy chorych i ludzi w podeszłym wieku. Będzie namaszczenie chorych. Spowiadamy 15 min. Przed rozpoczęciem nabożeństw.

3. W poniedziałek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – święto patronalne naszego seminarium duchownego. Od czwartku 28.11 mamy kolejnego wyświęconego diakona. W poniedziałek o godz. 17.30 nieszpory mężczyzn.

4. Dziękujemy siostrom franciszkankom Rodziny Maryi za przygotowanie wieńca adwentowego.

5. Przed kościołem można nabywać świece Caritas na stół wigilijny.

6. W minionym tygodniu odeszli od nas +Stanisława Berbeć, +Stanisława Buczyńska, +Robert Michniewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.