Ogłoszenia

 17 czerwca 2018

Królestwo Boże jest jak ziarno gorczycy!

1. W poniedziałek godz. 17.30 zapraszamy na nieszpory mężczyzn.

2. W sobotę obchodzimy Dzień Ojca. Niech Bóg błogosławi i umacnia wszystkich ojców w ich służbie dzieciom. Zmarłych niech obdarzy życiem wiecznym.

3. Za tydzień uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela w tym dniu przypadają imieniny Księdza Biskupa Seniora dra Jana Styrny.

4. Trwa miesiąc czerwiec. Pamiętajmy o nabożeństwie do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwo zawsze po Mszy św. z wystawieniem Najświętszego Sakramentu z wyjątkiem poniedziałku i środy.

5. W piątek 22 czerwca o godz. 8.00 Msza świeta dziękczynna na zakończenia roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy.

6. Z naszej parafii będzie organizowana autokarowa pielgrzymka do Kowna na Litwie na spotkanie z Papieżem Franciszkiem we wrześniu. Końcem sierpnia będziemy zbierać zapisy.

7. Ojciec Święty Franciszek odwiedzi siedzibę Światowej Rady Kościołów (ŚRK) jako trzeci papież. Czym jest Rada? Dlaczego Kościół katolicki do niej nie należy? A także o najnowszych odkryciach na Marsie – w dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do lektury!

8. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła +Eugeniusz Mazurek i +Zdzisław Kozłowski. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.