Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXVI Niedziela Zwykła

26 września 2021

Panie umocnij naszą wiarę…

 

1. W Tym tygodniu: św. Wincentego a Paulo, Wacława, Hieronima, Tereski od Dzieciątka Jezus, Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała oraz Aniołów Stróżów. Przez cały tydzień jest okazja, by przyjść do kościoła.  W poniedziałek zapraszamy mężczyzn na nieszpory, a we wtorek medytacja i wystawienie Najświętszego Sakramentu. Oba nabożeństwa o godz. 17.30. Dziś natomiast św. Kosmy i Damiana. Ks. Damianowi składamy najserdeczniejsze życzenia.

2. W piątek I Piątek Miesiąca. Spowiedź rano i wieczorem oraz od 16.00 z mszą o godz. 16.30 dla dzieci i młodzieży. Kapłani odwiedzą chorych.

3. Także od piątku rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe. Zawsze pół godziny przed wieczorną Mszą św.

4. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Rycerstwa Niepokalanej. Będziemy przygotowywać się do październikowego różańca.

5. Pragniemy w naszej parafii rozpocząć praktykę nabożeństw Pierwszych Sobót Miesiąca. Najbliższe nabożeństwo odbędzie się w sobotę – 2 października po Mszy św. porannej (ok. 7.35). Zapraszamy szczególnie Wspólnotę Żywego Różańca. Zachęcamy również te osoby do skorzystania w tym tygodniu z sakramentu spowiedzi – przed poranną lub wieczorną Mszą Świętą.

6. W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. organizacyjne spotkanie rodziców dzieci  do I Komunii Świętej. Można zapisać jeszcze dzieci spoza SP4.

7. Kandydaci do sakramentu bierzmowania Rok II – ks. Piotr zaprasza po zakończeniu Mszy Św. po odbiór „indeksów” na nowy rok formacyjny 2021/2022.

8. Kandydaci rozpoczynający przygotowanie do bierzmowania mają spotkanie w piątek o godz. 18.30.

9. W przyszłą niedzielę puszka przed kościołem na Caritas naszej diecezji.

10. W minionym tygodniu odeszli od nas +Ryszard Kozłowski; +Danuta Werbowa; +Teresa Serocka; +Adam Wencel i +Zofia Stefanowicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…