Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XVII Niedziela Zwykła

24. lipca 2016

Panie naucz nas się modlić!

  1. Trwają „Dni w diecezji elbląskiej”, w których uczestniczą młodzi ludzie z Malezji, Brazylii, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Niemiec. W poniedziałek nasi goście wyruszają do Krakowa, aby od wtorku uczestniczyć w Światowych Dniach Młodzieży i spotkaniu z papieżem Franciszkiem.
  2.              Jutro przypada wspomnienie liturgiczne św. Krzysztofa. Po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00 błogosławieństwo pojazdów: samochodów, motocykli, skuterów i rowerów.
  3. We wtorek wspominamy św. Joachima i Annę – rodziców Maryi. Naszym drogim Babciom i Dziadkom dziękujemy serdecznie za ich miłość i obecność, życząc błogosławieństwa i zdrowia.
  4. W tym tygodniu wyrusza na szlak XXIV Elbląska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę pod hasłem „Ochrzczeni by żyć”. Jest jeszcze możliwość zgłoszenia swojego udziału. Ostatnie spotkanie organizacyjne grupy „Katedra” dziś o godz. 16.00
  5. Dziś w „Gościu Niedzielnym” wszystko o Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie, a także wizycie apostolskiej papieża Franciszka w Polsce. Zachęcamy do lektury!