Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: 3. Niedziela Adwentu

14. grudnia 2014

Gaudete in Domino – Radujcie się zawsze w Panu

 

1. Rozpoczynamy REKOLEKCJE ADWENTOWE. Słowo Boże głosi dominikanin o. Norbert Kuczko, któremu życzymy mocy i światła Ducha Świętego.

Dziś, w niedzielę, nauki rekolekcyjne na każdej Mszy św. W poniedziałek, wtorek i śr- odę program rekolekcji przedstawia się następująco:

6.30 – Roraty z krótkim kazaniem

9.00 – Msza z kazaniem dla dorosłych

12.00 – Msza z kazaniem dla dorosłych (we wtorek tradycyjnie namaszczenie chorych)

18.00 – Msza z kazaniem dla dorosłych

19.30 – Msza z nauką dla młodzieży i pracujących

REKOLEKCJE dla DZIECI: Pn – g. 10.30; Wt i Śr – g. 16.30 (UWAGA! w pn i śr nie ma Rorat dla dzieci). Spowiedź przed i w trakcie Mszy świętych. Program rekolekcji wraz z Rachunkiem Sumienia znajdziemy w Biuletynie Parafialnym. W czasie rekolekcji w koszu przy prezbiterium można składać żywność dla najuboższych rodzin naszej parafii.

2. W czwartek o g. 18.30 w sali na plebanii nauka przed chrztem.

3. W piątek o g. 17.30 Nieszpory ze świecami adwentowymi i obrzędem LUCERNARIUM, śpiewane przez mężczyzn! Zapraszamy serdecznie!

4. Dziś w Gościu Niedzielnym znakomity wywiad o obecności Krzyża w przestrzeni publicznej oraz o cudzie nad Wisłą, czyli ocaleniu 2-letniego chłopca, o którym słyszeliśmy ostatnio. Zachęcamy do lektury!

4. W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty: +Jan Ruca, Jarosław Węcki, Dorota Makowska, Zofia Kozera. Requiem aeternam….