Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXVI Niedziela Zwykła

28. września 2014

Idź dzisiaj i pracuj w Winnicy!

1. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy: św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała (pn); św. Hieronima; św. Teresę od Dzieciątka Jezus (śr); Aniołów Stróżów (czw); św. Franciszka z Asyżu (sob). Zachęcamy do uczestnictwa w liturgii ku ich czci.

2. Spotkania dla Bierzmowanych w tym tygodniu (w kościele): poniedziałek – Rok 1 – g. 17.00; środa – Rok 2 – g. 17.00.

3. Rozpoczyna się październik – miesiąc różańcowy. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele codziennie o g. 17.30. Różaniec dla dzieci w pn i pt o g. 16.30. Zachęcamy też do odmawiania różańca w naszych domach i rodzinach! W sobotę na nabożeństwo różańcowe, Mszę św. i zmianę tajemnic zapraszamy Róże Żywego Różańca.

4. Najbliższy piątek poświecony jest Sercu Pana Jezusa: Msze św.: 6.30; 16.30 (dzieci); 18.00. Spowiedź pół godz. przed Mszą. Tego dnia kapłani odwiedzą chorych.

5. W sobotę 4. października – Szpital Wojewódzki w Elblągu zaprasza na Dzień Otwarty Onkologii (bezpłatne porady lekarzy w zakresie: radioterapii onkologicznej, chemioterapii, chirurgii onkologicznej).

6. W przyszłą niedzielę Caritas parafialna zbierać będzie przy drzwiach kościoła ofiary dla najuboższych naszej diecezji. 7. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: +Idzi Wolski; Maria Szafranowicz; Danuta Kwiatkowska; Feliks Stalmirski. Requiem aeternam…