Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXI. Niedziela Zwykła

23. sierpnia 2015

Ja i mój dom chcemy służyć Panu!

1. Zbliża się koniec wakacji. W przyszłą niedzielę ostatni już raz nie będzie Mszy Św. o godz. 13.00. Od 6 września wracamy do normalnego porządku niedzielnego. Od września wracamy też do tradycyjnych godzin otwarcia kancelarii.

2. W tym tygodniu w środę 26 sierpnia uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. Msze o godz. 6.30; 12.00 i 18.00. W czwartek w liturgii wspominamy św. Monikę (modliła się kilkanaście lat o nawrócenie swojego syna). Zapraszamy na specjalną modlitwę i błogosławieństwo rodziców zatroskanych o życie religijne i duchowe swoich dzieci.

3. W sobotę po wieczornej Eucharystii zmiana tajemnic Żywego Różańca.

4. W dniach 9-13 września wyrusza I Żuławska Pielgrzymka Piesza do Gietrzwałdu. Trwa sześć dni i wyrusza z najdalszego miejsca granicznego naszej diecezji, z Mikoszewa. Zapraszamy. Więcej informacji w zakrystii lub w kancelarii.

5. Przez najbliższe dwa tygodnie w koszu przy chrzcielnicy składać będzie można przybory szkolne dla najuboższych dzieci naszej parafii. Tradycyjnie przekażemy je naszej Caritas Parafialnej i zaprzyjaźnionej Szkole Podstawowej nr 4. Dziękujemy.

6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Zygmunt Gosieniecki. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.