Skrzynka intencji

Gdzie dwaj, albo trzej są zgromadzeni w imię moje, tam jestem pośród nich…

275 Responses to Skrzynka intencji

 1. filip pisze:

  Boze proszę Cię żeby ten facet co teraz pisze emaila, żeby został kiedyś kanonizownay. proszę więc o świętość. prosże oprzebacznie mi moich grzechwó, prosze o światło co sięwe mnie dzieje skad te walki po co i jak soebie znimi radzić. o nawrocenie dlamnie i mareliny za braci i rodzicó o pomoc w pracy dla mnie i moich bliskich o łakse wyjscia z długów.abym w końcu pokochał siebie zycie Boga iinych, aby wiedizał jak radzić sobie i rozumiał pewne napiećiea nerwice jakie są we mnie. prosze za draka imarzene za krzyska fitę za braci i rodziaóć o miłoierdzie. Abym nie patrzyłna siebie tak jak patrzy na mnie kolega z prayc czyli z ciagłym poniżaniem mnie abym wolny było od takiego obrazu samego siebuie jaki ten cłżowike ma o mnie

 2. Dorota pisze:

  Przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny proszę o modlitwę o przywrócenie słuchu w prawym uchu. Dziękuję.

 3. Jan pisze:

  Proszę o zdrowie, Boże błogosławieństwo w pracy i nauce oraz o potrzebne łaski Ducha Świętego dla mnie i moich najbliższych. Niech Pan strzeże nas od wypadków, nieszczęść duszy i ciała. Proszę aby wokół nas zawsze byli ludzie życzliwi i chętni do pomocy.

 4. Adam pisze:

  Proasze o modlitwe za moja żonę Kasie i znajomych z problemem alkoholowym. Za wszystkich zmarłych i żywych za których sie modle. Za Darka, Zdzicha, moja i zony rodzine. Za dusze cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy. Za ludzi grzesznych,szatanistów i ateistów. Za mnie. Boze, niech nie moja, ale Twoja wola sie stanie!

 5. Adam pisze:

  Prosze o modlitwe za Edka i jego mame,są alkoholikami.Stracili mieszkaniem,Edek zone i śpi po klatkach.

 6. Mariusz pisze:

  OJCZE UZDRÓW MNIE ZE SCHIZOFRENII

 7. Adam pisze:

  Prosze o modlitwe za moją zone Kasie by porzuciła swoje 3 nałogi:picia,palenia i przeklinania.Bóg zapłać!

 8. KASIA pisze:

  Szczęść Boże,

  Proszę o modlitwę za jak najszybsze i sprawiedliwe zakończenie spraw
  sądowych osób którzy zniszczyli życie mojej siostrze i naszej
  rodzinie.

  Proszę o modlitwę w intencji mojej młodszej siostry, która nie może
  poradzić sobie po traumatycznych przeżyciach. Ten wewnętrzny wstrząs
  pozostawił głębokie rany na jej psychice i przerodził w inne bardzo
  poważne dolegliwości zdrowotne. Aby została uzdrowiona z tych
  głębokich ran we wszystkich płaszczyznach (duchowej, emocjonalnej,
  psychicznej, fizycznej i pamięci).

  Proszę o modlitwę w intencji tych, którzy zniszczyli życie mojej
  siostrze oraz naszej rodzinie. O łaskę zrozumienia swoich czynów i
  nawrócenia. I aby nie utrudniali nadal życia. I abyśmy potrafili
  przebaczyć im.

  Proszę o modlitwę za Beatę, Agnieszkę, Kasię i Alę, aby odnalazły właściwą
  ścieżkę życia opartą na Bogu. I miały siłę zerwać z tym co wikła obecnie ich
  życie.

  Proszę o modlitwę w intencji Eli. O zmianę ścieżki życiowej. I
  odkryła prawdziwy sens życia oparty na Bogu.

  Proszę o modlitwę w intencji mojej chrzestnej. O światło dla niej i aby
  potrafiła odkryć prawdę w Bogu wiadomej sprawie.

  Proszę o modlitwę o zdrowie dla Kamila.

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie relacji w mojej rodzinie.

  Proszę o modlitwę za nawrócenie dla mojej rodziny i rodziny Kamila.

  Proszę o modlitwę za rozeznanie drogi jaką mamy wybrać.

  Bóg zapłać.

 9. Agnieszka pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji O.Krzysztofa o światło Duch Św. na czas prowadzenia rekolekcji wielkopostnych oraz o siłę w abstynencji

 10. Aleksandra pisze:

  Proszę o modlitwę za świętej pamięci Iwonę i Mirosława Martyna których nie ma z nami już 3 lata. Bóg zapłać.

 11. beata pisze:

  Prosze o modlitwe za mojego meza zeby przestał pic ankochol ja z dziecmi mamy juz dosyc nie daje rady wykoncze sie sama ale kocham go i z nim jestem

 12. beata pisze:

  prosze o modlitwe za mojego kochanego syna ma 9 lat a jest bardzo nie grzeczny niedaje rady

 13. renata pisze:

  Błagam o cud, o ochronę przed nieprzyjaciółmi, o uczynienie ich bezsilnymi w szkodzeniu mi. Błagam o pomoc w ważnej sprawie oraz o wzrost mojej wiary…

 14. Ania pisze:

  Błagam o modlitwy w intencji utrzymania mojej zagrożonej ciąży, aby ustały plamienia i krwawienia i o szczęśliwe rozwiązanie. Bóg zapłać za modlitwy.

 15. MARIUSZ pisze:

  BOŻE OJCZE UZDRÓW MNIE ZE SCHIZOFRENII

 16. Gość pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego załatwienia sprawy urzędowej, potrzebne łaski we wszystkich sprawach oraz o dar szczęśliwego małżeństwa. Bóg zapłać.

 17. ***** pisze:

  Proszę modlitwę w następujących intencjach:

  W intencji Brata proszę o przemianę Jego serca, życia o uwolnienie się z nałogu o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej Jego rodziny szczególnie dla dzieci o opiekę Anioła Stróża zdrowie i radosne dzieciństwo
  Proszę o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na każdy dzień dla moich rodziców, babci, dziadka, cioci

  Proszę o modlitwę w mojej intencji o siłę, wiarę, potrzebne łaski i rozwagę w pracy i na drodze

  Gorąco i nieustannie polecam modlitwie śp. Mariusza, proszę o radość wieczną dla Niego, aby Pan odpuścił mu wszystkie Jego winy i przyjął do królestwa niebieskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

  Polecam modlitwie rodzinę śp. Mariusza i wszystkich Jego bliskich, przyjaciół proszę o nadzieje i pociechę dla nich w tych trudnych chwilach, aby dostąpili ukojenia bólu

  P.S.

  Z całego serca dziękuję za wszystkie modlitwy

 18. Gość pisze:

  Bardzo pilna prośba o modlitwę w intencji Bożej pomocy dla OFIAR niesprawiedliwości sędziowskiej opisywanych na portalu AFERY PRAWA, Bożej pomocy dla wszystkich walczących z tym złem i dla niesprawiedliwie uwięzionego dziennikarza Rafała Gawrońskiego, Boże proszę o dar ochrony Ich przed działaniem złego ducha, o łaski dla nich potrzebne do walki z korupcją prokuratorsko-sądową. Boże pomóż im w ujawnieniu publicznym całego zła. Boże pomóż usunąć tę patologię z sektora sądowego. Bóg zapłać.

 19. Jan pisze:

  Proszę o Bożą opiekę nad Żoną i Synem, o zdrowie i potrzebne łaski Ducha Świętego. Proszę o szczęśliwą podróż.

 20. Jan pisze:

  Proszę o miłosierdzie nad naszymi grzechami, zdrowie, opiekę w czasie podróży, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Ducha Świętego w ważnej dla nas sprawie. Proszę o życie wieczne dla mojego Taty. Proszę o zdrowie dla ciężko chorego wuja Czesława.

 21. Ewa pisze:

  Proszę o modlitwę, pomodlenie, w intencji aby Pan Jezus wysłuchał moich próśb, i modlitw, tak długo się modlę, trochę „jestem jak Hiob” z Ewangelii, tylko zdana na Łaskę Bożą, bez przyszłości, ponieważ „Biedak zawołał a Pan go wysłuchał”… Jak „mówi Ewangelia”. Oby św. Ekspedyd, św. Rita, św. Juda Tadeusz, św. Joanna Beretta Molla i św. Rodzina, św. Antoni Padewski, i inni św. wysłuchali moich błagań, o pracę, i inne, abym mogła wyjść za mąż za kogoś na kim mi zależy. Bóg zapłać, Szczęść Boże. Ewa.

 22. Brochol pisze:

  Prosze o modlitwe za Monike kol.z pracy.Bóg zapłac!

 23. Marek pisze:

  Proszę o modlitwę za moją cieżko chorą mamę Czesławę. O jej szybki powrót do zdrowia i o to abyśmy mogli jeszcze nie raz usiąść sobie i porozmawiać. Bóg zapłać.

 24. Sylwia pisze:

  Prosze o modlitwe by Bóg mi pomógł w swej mądrości i wszechmocy

 25. Przemek pisze:

  Proszę o modlitwę o zdrowie dla mamy, wyproszenie dla mnie łaski dostania się na medycynę i ochronę od grzechu. Bóg zapłać

 26. Michał pisze:

  Za wstawiennictwem Matki Bożej oraz Bł. Jana Pawła II proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia, odrodzenia, pojednania i uratowania małżeństwa Agnieszki i Michała przed rozwodem, by sakramentalna miłości małżeńska zwyciężyła wszelkie pokusy. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojej Żony Agnieszki i dla mnie. Aby Żona otworzyła swoje serce na nasze małżeństwo, na moją miłość. By odnalazła Boga lub by pozwoliła Bogu odnaleźć siebie. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach. I o błogosławieństwo Boże dla naszych synów.

 27. Jola pisze:

  Duchu Święty obdarz mnie i tych wszystkich, których kocham Swoimi Darami a zwłaszcza Darem mądrości i męstwa. Boże w Trójcy Jedyny kocham Cię. Amen.
  Dobry Ojcze dziękuję za Twoja Opatrzność.
  Jezu Chryste dziękuję za Twoje Zbawienie mnie grzesznika i za Twoje Miłosierne Serce.
  Duchu Święty Pocieszycielu dziękuję Ci za Twoje Dary.
  Matko Boska Oblubienico Ducha Świętego oręduj za mną i moimi bliskimi w Niebie. Amen. Amen. Amen.

 28. Ewa,S pisze:

  PROSZE O MODLITWE ZA MNIE

 29. Mariusz pisze:

  BOŻE UZDRÓW MNIE ZE SCHIZOFRENII

 30. Adam pisze:

  prosze o modlitwe za moją zone Kasie by porzuciła swoje 3 nałogi:picia,palenia i przeklinania.Za Edka i jego mame,są alkoholikami.Za Darka,brata mojego i Zdzicha.Bóg zapłac!

 31. maria pisze:

  Proszę o wstawiennictwo modlitewne w intencji wyproszenia ważnych łask w sprawie osobistej i zawodowej. Bóg zapłać.

 32. Jan pisze:

  Matko Najświętsza prosimy Cię o zdrowie, szczęśliwą podróż, Boże błogosławieństwo w pracy i potrzebne łaski Ducha Świętego w realizacji naszych życiowych planów. Maryjo strzeż nas Swoim wstawiennictwem od zła w każdej postaci, przed wypadkami i kradzieżą. Matko Miłosierdzia wyproś nam odpuszczenie grzechów i miłosierdzie Boże dla zmarłych Kazimierza, Czesława i Zbigniewa.

 33. Samarytanka pisze:

  Proszę o modlitwę za niesprawiedliwych, zawisłych Sędziów, Prokuratorów i zakulisowych Manipulatorów. Proszę słowami psalmu 58 i psalmu złorzeczącego 109 werset 1 do 8, 11, 12, 16-20, 27, 30,31. Proszę o uwolnienie ich z sideł szatana i odebranie im ochrony złego oraz mocy czynienia zła. Ponieważ: „miłowali złorzeczenie: niech się nań obróci w błogosławieństwie nie mieli upodobania: niech od nich odstąpi!”. Amen. Ufnie zwracam się do Miłosierdzia Bożego o udzielenie łask ponad życzenie dla ofiar. Proszę o Boże błogosławieństwo i mnóstwo łask potrzebnych do odbudowy zniszczeń dla wszystkich pokrzywdzonych. Amen. Bóg zapłać za modlitwę. Samarytanka

 34. aneta pisze:

  Maryjo powierzam Ci mojego znajomego bo jest po wypadku, proszę Ciebie aby szybko doszedł do zdrowia, proszę Ciebie o to by się do mnie odezwał bo nie wiem co się dzieje po tym wypadku. Maryjo powierzam Ci naszą relację, opiekuj się nami by nie działy się już więcej takie rzeczy. Bó zapłać

 35. Monika pisze:

  Proszę o światło i nadzieje Ducha Świętego dla nas.Proszę o łaskę odkupienia dla nas i o Bożą opatrzność.

 36. Michał pisze:

  Za wstawiennictwem Matki Bożej, wszystkich świętych oraz Bł. Jana Pawła II proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem (najbliższa rozprawa już 3 lipca o godz. 9), uzdrowienia, pojednania, nawrócenia i odrodzenia małżeństwa Agnieszki i Michała, by sakramentalna miłości małżeńska zwyciężyła wszelkie pokusy i przeszkody. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojej Żony Agnieszki i dla mnie.
  Bóg zapłać

 37. Marcin pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego przyjaciela Pawła, który próbował popełnić samobójstwo a na dodatek zdiagnozowano u niego raka.

  Usilnie proszę o modlitwę.

 38. ula pisze:

  Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Świętej Jedyny proszę dotknij serca i umysłu mojego męża, aby stał się dobrym człowiekiem, dobrym mężem ,ojcem. Proszę obmyj go w Swej Krwi Najświętszej i napełnij Duchem Świętym, wskaż drogę ku dobremu. Panie pobłogosław Monice, wysłuchaj jej próśb i przytul jej rodzinę do Serca Swego. Jezu ufam Tobie.

 39. Ewa,S pisze:

  PROSZĘ O MODLITWĘ O ROZWIĄZANIE MOICH ŻYCIOWYCH SPRAW

 40. Jan pisze:

  Proszę Najświętszą Maryję Pannę aby wyprosiła dla mnie potrzebne łaski Ducha Świętego, a szczególnie – zdolności i talenty w ważnej dla mnie sprawie. Proszę o Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz bezpieczeństwo w czasie podróży dla wszystkich bliskich memu sercu.

 41. Jan pisze:

  Proszę Maryję aby wstawiała w moich następujących intencjach: o miłosierdzie nad moimi grzechami, o zdrowie, o Boże błogosławieństwo w pracy i szczególne łaski Ducha Świętego w ważnej dla mnie sprawie oraz opiekę w czasie podróży. Amen.

 42. Jan pisze:

  Proszę w imię Pana Jezusa o Boże błogosławieństwo w życiu, zdrowie, opiekę od nieszczęśliwych wypadków, złej woli ludzi oraz o potrzebne łaski Ducha Świętego i miłosierdzie nad naszymi grzechami dla Nataszy, Michała i Jana.

 43. Anna pisze:

  B proszę o modlitwę w intencji Anny i Damiana,aby Dobry Bóg był Łaskaw usunąć przeszkody stojące między nimi na drodze do ich szczęścia.

 44. mąż pisze:

  Matko Boża proszę Cię wstawiaj się u Trójcy Przenajświętszej w intencji mojej Żony Agnieszki. Proszę Cię dla niej o łaskę nawrócenia, przebaczenia, pojednania, dochowania wierności małżeńskiej i odrodzenia małżeńskiej miłości sakramentalnej w Jej sercu. O to by zakończyła znajomość z Krystianem i ponad swoją wolną wolę nie stawiała dobra dzieci i męża. Oby otworzyła się na nasze mediacje.

 45. mąż pisze:

  Janie Pawle II nasz święty Orędowniku, Wspomożycielu w trudnych sprawach. Ty, kiedyś powiedziałeś: „…serdecznym moim pragnieniem jest głosić pokój moim Rodakom. Ten pokój, który umniejsza zwątpienie, przywraca zgodę i pobudza do miłości…” Proszę Cię Janie Pawle II o wstawiennictwo u Trójcy Przenajświętszej o taki pokój w małżeństwie Agnieszki i Michała z Wrocławia, który przywróci zgodę między mną a Żoną, oddali proces rozwodowy, który trwa, pobudzi nas na nowo do miłości, która niech pochodzi z samego serca Jezusa Miłosiernego. Oby w naszym małżeństwie odnowiła i odrodziła się moc małżeńskiej miłości sakramentalnej, która pokona wszelkie trudności i przezwycięży wszelkie problemy.

 46. Agnieszka pisze:

  Przez wstawiennictwo Bł.Matki Teresy z Kalkuty do Maryi proszę Cię i dziękuję Matko za miłość i łasski i jednocześnie błagam Cię o wyrwanie męża z nałogów alkocholu i gry internetowej.Proszę Cię o głęboką wirę,nadzieję i miłość w naszych rodzinach,abysmy umieli dobrze wychowywać nasze dzieci,proszę Cię o dary Ducha Św.oraz abyśmy pełnili Wołę Bożą każdego dnia a także o gorące pragnienie pokuty i eucharysti.Amen

 47. SYLWIA pisze:

  BŁAGAM O MODLITWĘ W INTENCJI ZNALEZIENIA STAŁEJ DOBREJ PRACY BLISKO DOMU BÓG ZAPŁAĆ

 48. Jan pisze:

  Proszę o Boże błogosławieństwo, zdrowie oraz potrzebne dary duchowe dla Nataszy, Michała i Jana.

 49. Agnieszka pisze:

  Gorąco proszę o modlitwę za O.Klaudiusza o światło Ducha Św.zdrowie i wszelkie potrzebne łaski na czas wizytacji na Ukrainie

 50. mąż pisze:

  Maryjo Matko Boża proszę Cię o pokój, pojednanie, zrozumienie, opamiętanie, miłość i nawrócenie w małżeństwie Agnieszki i Michała z Wrocławia. Oddal proszę nasz proces rozwodowy, który trwa. Proszę byśmy mogli odnowić przyrzeczenia małżeńskie i byśmy w spokoju, miłości i wspólnej harmonii mogli się razem zestarzeć.

 51. Andrzej pisze:

  Serdecznie proszę o modlitwę w intencji mojego 8-letniego chrześniaka, adoptowanego przez moją siostrę. Dobry Boże, spraw by nie dokuczano mu i nie był on prześladowany ze względu na kolor skóry. O opiekę Bożą, zdrowie i łaski Ducha św. dla niego i jego rodziców.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 52. KASIA pisze:

  gorąco proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego taty JERZEGO z choroby nowotworowej trzustki.Tata ma już przerzuty na wątrobę i otrzewną a jest potrzebny tu na ziemi swojemu sparaliżowanemu całkowicie synowi.Bóg zapłać za modlitwę

 53. Andrzej pisze:

  O opiekę Bożą, łaski Ducha Św., szczęśliwy przebieg czekającego trudnego zabiegu szpitalnego i zdrowie dla Stanisławy.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 54. Jan pisze:

  Proszę o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę w podróży, o ochronę przed złem w każdej postaci i obfitość łask Ducha Świętego dla całej rodziny.

 55. piotr pisze:

  smatko boza ulecz mnie z choroby i daj potrzebne laski dla dla mnie mojej rodziny dla mne prosze o modlitwe w tej intencji bog zaplac

 56. BOŻE UZDRÓW MNIE ZE SCHIZOFRENII, BULIMII, LĘKÓW,A MOJEGO TATĘ Z RAKA PROSTATY.
  http://www.mariusz-siekierka.pl.tl

 57. Marzena I Robert pisze:

  Prosimy o modlitwę o poczęcie i narodzenie dziecka.

 58. Aleksandra Morąg pisze:

  Dziękuje ci Panie za mozliwosc wytrzymania na Rekolekcjach Ewangelizacyjnych odnowy w duchu świętym w Dobrym miescie i uratowania mnie w 4 dniu rekolekcij gdy moje serce przestało Bić .Dziękuje ci Panie za mozliwosc posługiwania jako Muzyczna podczas tych Rekolekcij nie tylko własnie jako muzyczna ale dopilnowanie mnie abym i ja przezyla te rekolekcje duchowo a nie tylko jako osoba ktora posluguje ze udalo mi sie z tobą połączyć te dwie sprawy posluge z przezyciem duchowo tych rekolekcij .
  Prosze cię Panie o wytrwałosc w tym co Przeżyłam podczas Rekolekcij Ewangelizacyjnych o uzdrowienie mnie z choroby serca oraz uwolnienie mnie od działania złego ducha Prosze cie Panie .
  Prosze cię Panie Prowadź mnie dalej twoją Drogą

 59. Dominika pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o dziecko dla moich Przyjaciół – Ani i Jarka.

 60. Aleksandra Morąg pisze:

  Prosze o modlitwe o sile do walki o uwolnienie mnie od wpływów zlego ducha jest coraz gorzej nie moge wejsc do kosciola modlic sie .chce znowu normalnie móc wejsc do kosciola modlic sie i wogole

 61. Ula pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, o łaskę sakramentu pokuty, szczere pragnienie bliskości Boga , Dary Ducha Świętego , aby zaowocowały dobrym prawym życiem oraz miłością i jednością małżeńska.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 62. Ania pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji o szzęśliwą podróż i powrót do domu mojego męża

 63. Marcin pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę
  Bądź Uwielbiony, Bądź Błogosławiony Jezu, Tobie chwała na wieki ( Dziękuję za uwolnienie, uzdrowienie i wszelkie łaski )
  Jezu miłości moja Bądź uwielbiony i ulituj się nade mną i moją rodziną
  W intencji Pewnych Osób
  W intencji dusz znanych Panu Bogu, o łaskę szczęścia wiecznego dla nich
  Serdeczne bóg zapłać

 64. Jola pisze:

  Proszę o modlitwę w intencj Joli o zmianę charakteru,uwolnienie od pecha i złych mocy a także w intencj Joli i Artura,Matce Bożej znane dokładne intencje.Bóg zapłać!

 65. Beata pisze:

  Proszę o zdrowie dla mojej mamy Zofii,o uleczenie jej choroby żył,doznanie Bożego błogosławieństwa.

 66. Marcin pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę
  W intencji Panu Bogu wiadomej, nie moja wola lecz Twoja Panie Jezu
  Serdeczne Bóg zapłać

 67. Marcin pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę
  Boże choć Cię nie pojmuję, jednak nad wszystko miłuję…
  Jezu miłości moja bądź uwielbiony i zmiłuj się nade mną i moją rodziną
  W intencji Pewnych Osób. Tobie chwała na wieki
  Serdeczne Bóg zapłać

 68. Andrzej pisze:

  Gorąco proszę o modlitwę do Dobrego Boga, za szczególnym wstawiennictwem Matki Bożej, św. Józefa, św. Rity, św. Judy Tadeusza, bł. Jana Pawła II i św. Mikołaja: o łaskę sakramentu pokuty i pojednania oraz jak najczęstszej Eucharystii dla bardzo bliskiej osoby, o opiekę Bożą, łaski Ducha Św., zdrowie i spokój wewnętrzny dla niej, o spełnienie jej marzeń, planów życiowych, a szczególnie zawodowych.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 69. Adam pisze:

  Prosze o modlitwe za moją żone Kasie by porzuciła swoje 3 nałogi;picia,palenia i przeklinania.Za Edka i jego mame i Andzie,mają problem z alkoholem.Za Darka i Zdzicha,Za dusze zapomniane,cierpiace w czyśćcu i potrzebujace modlitwy.Bóg zapłac!

 70. BOŻE UZDRÓW MNIE ZE SCHIZOFRENII, BULIMII, LĘKÓW, A MOJEGO TATĘ Z RAKA PROSTATY.

 71. Marcin pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę
  W intencji Ks. Michała
  W intencji Pewnych Osób, dziękujemy Ci Ojcze nasz
  Jezu Miłości moja bądź uwielbiony i zmiłuj się nade mną i moją rodziną
  O uwolnienie i uzdrowienie obciążeń pokoleniowych i ich skutków
  Za dusze Panu Bogu wiadome, o łaskę szczęścia wiecznego
  Proszę Cię panie o rozpoznanie drogi życia, Tobie chwała na wieki
  Serdeczne Bóg zapłać

 72. Kamil pisze:

  Proszę o zdrowie, dobrą żonę, dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo.

 73. Marcin pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę
  W intencji Panu Bogu wiadomej
  Dziękujemy Ci Ojcze nasz…
  Serdeczne Bóg zapłać

 74. Marcin pisze:

  Panie Jezu oddaję Ci wszystkie sprawy moje i mojej rodziny, wieżę w Ciebie Boże żywy…

 75. Aneta pisze:

  Panie Jezu Kochany błagam Cię o miłość w moim życiu, o dobrego męża-mężczyznę uczciwego i wiernego, który mną sie zaopiekuje będzie mnie kochał i szanował a ja będę kochała i szanowała jego. Panie Boże pozwól nam się odnaleźć i założyc szczęśliwą rodzina. Błogosław Panie Jezu wszystkim.

 76. Boże Ojcze uzdrów mnie ze schizofrenii, bulimii, lęków, a mojego tatę z raka prostaty.

 77. barbara pisze:

  prosze o modlitwe w trudnych sprawach Teresy,Magdy,Marcina,Agaty,Krystyny,Aliny,Grzegorza,Renaty,Roberta–za Grzegorza,o nawrocenie,uzdrowienie duchowe i psychiczne ze wszystkich zranien,uleczenie zlych nalogow i pokus–o ratowanie malzenstwa Magdy i Grzegorza,jednosc,milosc i zgode oraz ochrone przed wszelkimi atakami zla dla nich i rodziny–o wyzwolenie z pijanstwa Aliny,Tadeusza,Damiana,Grzegorza,Wojciecha,Zdzislawa.

 78. Jan pisze:

  Ojcze w imię Twojego Syna Jezusa Chrystusa proszę dla całej rodziny o zdrowie, o ochronę od zła w każdej postaci, o potrzebne łaski Ducha Świętego we ważnej sprawie, o szczęśliwą podróż oraz o przebaczenie grzechów i błogosławieństwo w życiu. Amen.

 79. Marcin pisze:

  Pokornie Proszę o modlitwę
  Bogu niech będą dzięki…
  Jezu Miłości moja bądź uwielbiony i ulituj się nade mną i moją rodziną
  O wyzwolenie, uwolnienie i uzdrowienie od obciążeń pokoleniowych i ich skutków w mojej rodzinie
  W intencji Pewnych Osób, dziękujemy Ci Ojcze nasz
  W intencji dusz Panu Bogu wiadomych, o łaskę szczęścia wiecznego dla nich
  Serdeczne Bóg zapłać

 80. mąż pisze:

  Matko Boża polecam Ci w opiekę Agnieszkę. Zaopiekuj się Nią i spraw, by umiała docenić to co ma, a nie szukała szczęścia w nieszczęściu innych. By za wszelką cenę nie dążyła do rozwodu, umiała na nowo pokochać męża, a ponad swoją „wolną wolę” nie stawiała dobra dzieci i męża. Proszę dla Niej o łaskę pojednania, przebaczenia, opamiętania i nawrócenia. Byśmy kolejne Święta mogli ponownie spędzić razem, a nie tak jak najbliższe osobno. Maryjo Matko Boża proszę Cię o pokój, pojednanie, zrozumienie, opamiętanie, miłość i nawrócenie w małżeństwie Agnieszki i Michała. Oddal proszę nasz proces rozwodowy, który trwa. Proszę byśmy mogli odnowić przyrzeczenia małżeńskie i byśmy w spokoju, miłości i wspólnej harmonii mogli się razem zestarzeć. Zabierz Matko Boża z Agi życia Krystiana, by zostawił moją Żonę Agnieszkę w spokoju i by więcej się nie spotykali.

 81. Marcin pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę
  Bądź błogosławiony Jezu
  W intencji dusz znanych Panu Bogu
  Jezu miłości moja bądź uwielbiony i ulituj się nade mną i moją rodziną
  Serdeczne Bóg zapłać

 82. Kolos pisze:

  Proszę o modlitwę o zdrowie i stałą,dobrze płatną pracę.

 83. Jan pisze:

  Proszę Boże Ojcze w imię Pana Jezusa o miłosierdzie nad naszymi grzechami, o ochronę od kradzieży, złej woli ludzi, przekleństw i nieszczęścia oraz o potrzebne łaski Ducha Świętego w ważnej sprawie. Proszę o szczęśliwą i bezpieczną podróż dla całej rodziny. Proszę o Boże błogosławieństwo w życiu dla Nataszy, Jana i Michała. Amen.

 84. Marcin pisze:

  Pokornie Proszę o modlitwę
  Dziękujemy Ci Ojcze nasz za wiarę i miłosierdzie
  Jezu miłości moja bądź uwielbiony i zmiłuj się nade mną i moją rodziną
  W intencji Pewnych Osób, bądź nam miłościw Panie Jezu
  W intencji którą noszę w sercu
  Za dusze znane Panu Bogu, o łaskę szczęścia wiecznego dla nich
  Serdeczne Bóg zapłać

 85. Jadwiga pisze:

  Proszę o modlitwę o szczęśliwe małżeństwo z Wojciechem i potrzebne łski Boże, odwagę

 86. joanna pisze:

  prosze pokornie o łaske wiary dla joanny zyzanskiej o uzdrowienie duchowe i potrzebne łaski

 87. Marcin pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę
  Za Dusze Panu Bogu wiadome. Dobry Jezu a nasz panie daj im wieczne spoczywanie
  Serdeczne Bóg zapłać

 88. Marcin pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę
  W intencji Pewnych Osób o przemianę serc, Matko najświętsza proszę módl się za nimi
  Serdeczne Bóg zapłać

 89. Jan pisze:

  Proszę w imię Pana Jezusa o zdrowie, Boże błogosławieństwo, ochronę od zła w każdej postaci, o szczęśliwą podróż oraz potrzebne łaski Ducha Świętego dla Nataszy, Ireny, Michała, Ireny i Jana.

 90. Marcin pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę
  O uwolnienie i uzdrowienie obciążeń między pokoleniowych w mojej rodzinie oraz ich skutków
  W intencji Panu Bogu wiadomej. Bądź wola twoja
  W intencji Pewnych Osób
  W intencji dusz Panu Bogu znanych
  W intencji którą noszę w sercu
  Niech Będzie Bóg uwielbiony
  Serdeczne Bóg zapłać

 91. Marcin pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę
  Niech będzie uwielbiony Duch Święty Pocieszyciel
  W intencjach Panu Bogu wiadomych
  Za dusze Panu Bogu wiadome, o łaskę szczęścia wiecznego
  Serdeczne Bóg zapłać

 92. Marcin pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę
  Niech będzie Bóg uwielbiony
  W intencji Pewnych Osób, o łaskę przebaczenia i nawrócenia. Jezu proszę pomóż
  Serdeczne Bóg zapłać

 93. Andrzej pisze:

  Gorąco proszę o modlitwę do Dobrego Boga, za szczególnym wstawiennictwem Matki Bożej, św. Józefa, św. Rity, św. Judy Tadeusza, bł. Jana Pawła II, Ojca Pio i św. Mikołaja: o uzdrowienie ukochanego Taty, szybki powrót ze szpitala, by jeszcze został z nami, jeśli taka jest Wola Boża, i o dobrą śmierć. A także o opiekę Bożą, zdrowie, łaski Ducha Św. i wsparcie dla obojga Rodziców w tych trudnych chwilach.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 94. Paweł pisze:

  Proszę o modlitwę w mojej intencji o uzdrowienie z dręczących mnie spraw o pozytywne rozwiązanie pewnej sprawy którego bardzo pragnę umocnienie ducha wytrwałość w modlitwie uwolnienie ze skąpstwa zdanie sesji w czerwcu.

  Bóg zapłać za modlitwę!

 95. Jan pisze:

  Panie Jezu w Twoje imię proszę o potrzebne łaski Ducha Świętego, zdrowie, opiekę od nieszczęść i kradzieży oraz szczęśliwą podróż dla całej rodziny.

 96. Marzena pisze:

  - O głębokie, szczere nawrócenie. O świętość. O uzdrowienie zranień, wspomnień, pamięci emocjonalnej. O wolność od kłamstw demona. O stałą pamięć o cudach w moim życiu dokonanych przez Jezusa, o odnalezienie swojej wartości, kobiecości, godności w Nim i wolności. O otwarcie na prowadzenie przez Ducha Świętego. O miłość, głęboką ufność do Jezusa.
  - O rozeznanie powołania i czystość relacji z Rafałem. O wierność powołaniu dla niego i uzdrowienie zranień.
  - O błogosławieństwo i łaskę wiary dla rodzin braci, za mamę, o radość wieczną dla taty.
  - Za Drogę Neokatechumenalną i ewangelizację w diecezji szczecińsko-kamieńskiej.
  - Za młodzież o ochronę Krwi Chrystusa.

 97. Jadwiga pisze:

  Proszę o modlitwę o szczęśliwe małżeństwo z Wojciechem i o potrzebne łaski Boże

 98. Marcin pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę
  Niech Będzie Bóg uwielbiony
  W intencji Pewnej Osoby o Boże błogosławieństwo uwolnienie i uzdrowienie z choroby i Bądź wola Twoja
  W intencji śp. Pewnej Osoby
  Serdeczne bóg zapłać

 99. Marcin pisze:

  Świadectwo
  Pokornie proszę o modlitwę
  Niech będzie Bóg uwielbiony
  Niech będzie uwielbiony Jezus Chrystus prawdziwy Bóg i prawdziwy Człowiek
  Niech będzie uwielbiony Duch Święty Pocieszyciel
  Niech będzie pochwalona Bogarodzica Najświętsza Panna Maryja
  Niech będzie uwielbiony Bóg w swoich Aniołach i świętych
  Serdeczne Bóg zapłać

 100. Anna pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę w intencji dialogu, pełnego miłości i zrozumienia miedzy Anna a Damianem.

 101. Patrycja pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia ukochanego i jego powrót do mnie

 102. Joanna pisze:

  Najświętsze Serce Jezusa,przez Niepokalane Serce Maryi
  proszę o łaskę nawrócenia dla córki Moniki i o Światło Ducha Św. w podejmowaniu decyzji życiowych,
  o łaskę zdrowia dla chorej mamy,siostry i Franka,
  o Światło i Moc Ducha Św.w odnowieniu naszej wiary, nadzieji i Miłości i wzajemnych relacji.

 103. Krzysztof pisze:

  Ty, coś do domu Elżbiety
  Przyniosła radość bezmierną.
  Przyjdź, opiekunko ludzkości,
  I obmyj z brudu sumienia ,
  Ukaż nam drogę właściwą
  I życiem obdarz niewinnym, blagamy serdecznie: Zofia, Piotr, Mateusz, Kazimierz, Krzysztof I Jerzy wraz z cala rodzina…

 104. Marcin pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę
  Niech będzie uwielbiony Bóg w swoich Aniołach i świętych
  W intencji Pewnych Osób i łaskę przemiany
  Za dusze Panu Bogu wiadome o łaskę szczęścia wiecznego dla nich
  W intencjach Panu Bogu wiadomych
  Serdeczne Bóg zapłać

 105. Jan pisze:

  Proszę o Boże w imię Pana Jezusa o błogosławieństwo w pracy, odpuszczenie grzechów, zdrowie i potrzebne łaski Ducha Świętego.

 106. Ania pisze:

  Proszę o modlitwę o błogosławieństwo w pracy i łaskę nawrócenia. Proszę także o modlitwę w intencji mojej pracy.Mój dyrektor pastwi się nade mną, mobbinguje mnie, zastrasza, chce obarczać mnóstwem obowiązków. Proszę o modlitwę za tego człowieka, by Bóg obdarzył go łaską DUCHA ŚWIĘTEGO i by definitywnie zakończył się w naszej firmie ten styl rządzenia i dręczenia. O błogosławieństwo w pracy, bym odnalazła razem ze swym mężem i dzieckiem swe miejsce. Proszę także o modlitwę za Olę, która sieje intrygi, skłóca ludzi – o łaskę nawrócenia
  Bóg zapłać!

 107. mąż pisze:

  Panie Jezu polecam Ci w opiekę moją Żonę Agnieszkę. Zaopiekuj się Nią i spraw proszę, by umiała docenić to co ma, a nie szukała szczęścia w nieszczęściu innych. By za wszelką cenę nie dążyła do rozwodu, umiała na nowo pokochać męża, a ponad swoją „wolną wolę” nie stawiała dobra dzieci i męża. Proszę dla Niej i dla mnie o łaskę pojednania, przebaczenia, opamiętania i nawrócenia. Panie Jezu proszę Cię o pokój, pojednanie, zrozumienie, opamiętanie, miłość i nawrócenie w małżeństwie Agnieszki i Michała. Oddal proszę nasz proces rozwodowy, który trwa. Proszę byśmy mogli odnowić przyrzeczenia małżeńskie i byśmy w spokoju, miłości i wspólnej harmonii mogli się razem zestarzeć. Zabierz proszę z życia mojej Żony pewnego pana z którym romansuje.

 108. Marcin pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę
  Za dusze Panu Bogu znane, o łaskę szczęścia wiecznego dla nich
  Serdeczne Bóg zapłać

 109. Krzysztof pisze:

  Blagam serdecznie w imieniu Jezusa Chrystusa do Pana Boga Ojca niebieskiego przez wstawiennictwo Matki Boskiej abym mogl powrocic do zycia I pracy w Oliwie w pokoju Ducha Swietego. Bo gdzie jest twoj skarb, tam bedzie I serce twoje: Zofia, Piotr, Mateusz, Kazimierz, Krzysztof I Jerzy wraz z cala rodzina…

 110. Jola pisze:

  Bardzo prosze o modlitwe o zdrowie dla mojej mamy,brata Adama,dla mnie i aby udało się mojej rodzinie wyjść z kłopotów finansowych. Dziękuję

 111. Ania pisze:

  Proszę o modlitwę o błogosławieństwo w pracy i łaskę nawrócenia dla mojego męża. W intencji o szczęśliwą podróż i wakacje i powrót do domu Proszę także o modlitwę w intencji mojej pracy.Mój dyrektor pastwi się nade mną, mobbinguje mnie, zastrasza, chce obarczać mnóstwem obowiązków. Proszę o modlitwę za tego człowieka, by Bóg obdarzył go łaską DUCHA ŚWIĘTEGO i by definitywnie zakończył się w naszej firmie ten styl rządzenia i dręczenia. O błogosławieństwo w pracy, bym odnalazła razem ze swym mężem i dzieckiem swe miejsce. Proszę także o modlitwę za Olę, która sieje intrygi, skłóca ludzi – o łaskę nawrócenia
  Bóg zapłać!

 112. Wojciech pisze:

  Szczęść Boże,
  Bardzo prosze o modlitwę o łaskę uzdrowienia z lęków, klaustrofobii,
  traumatycznych przeżyć…, urazów kręgosłupa. Ja ze swej strony polecam
  każdego, kto za mną prosi. Pozdrawiam serdecznie. Z Bogiem.

 113. Jola Z pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji: o uzdrowienie wewnętrzne duszy i serca męża Marka, pojednanie i odrodzenie małżeństwa i rodziny na Bożą Chwałę. Jezu Najdroższy obmyj nasze słowa, intencje, myśli i czyny w Swojej Świętej Krwi i okaż nam Swoje Miłosierdzie. Amen.

 114. Marcin pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę
  W intencjach Panu Bogu wiadomych
  W intencji Teresy, Stanisława i ich rodziny
  Za dusze z Pewnej Rodziny, o łaskę szczęścia wiecznego dla nich
  Serdeczne Bóg zapłać

 115. anonim pisze:

  Prosze o modlitwe w intencji ocalenia mojej rodziny przed rozbiciem, o zdrowie dla mnie i bliskich ioraz w intencji znalezienia pracy dla mnie i tych, ktorxy tego potrzxebuja

 116. Jan pisze:

  Do Boga Ojca wszechmogącego w imię Pana Jezusa zwracam się z ufnością o potrzebne łaski Ducha Świętego.

 117. Marcin pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę
  W intencjach Panu Bogu wiadomych
  Niech będzie uwielbiony Bóg w swoich Aniołach i w swoich świętych
  Serdeczne Bóg zapłać

 118. mąż pisze:

  Matko Boża i Ojcze Święty Bł. Janie Pawle II, proszę o pomoc, by moje małżeństwo przetrwało. By Duch Święty oświecił umysł, a szczególnie serce mojej żony Agnieszki, by wyzbyła się złości, żalu i zawziętości. By zrodziła się w Jej sercu miłość bezwarunkowa, która nie pamięta złego. Oddal proszę nasz proces rozwodowy, który trwa. Proszę byśmy mogli odnowić przyrzeczenia małżeńskie. Zabierz proszę z życia mojej Żony Krystiana z którym się spotyka.

 119. Jan pisze:

  Boże Ojcze, który możesz uczynić nieskończenie więcej, niż prosimy czy rozumiemy, w imię Pana Jezusa, proszę o łaskę we ważnej sprawie dla Jana. Maryjo, módl się za nami. Amen.

 120. Marcin pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę
  W intencjach Panu Bogu wiadomych. Bądź wola Twoja Panie Jezu
  Serdeczne Bóg zapłać

 121. Tomasz pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Gracjan, który urodził się 27.07 mając 33 cm i 933 g i walczy o każdy dzień życia oraz jego rodziców szczególnie mamy Marty, która wcześniej kilka razy poroniła. Gracjan jest ich pierwszym dzieckiem.

 122. Krzysztof pisze:

  Blagam serdecznie w imieniu Jezusa Chrystusa do Pana Boga Ojca niebieskiego aby bylo mi dodane powrocic do zycia I pracy w Oliwie za wstawiennictwem NMP Anielskiej w pokoju Ducha Swietego. Bo gdzie jest twoj skarb, tam bedzie I serce twoje: Zofia, Piotr, Mateusz, Kazimierz, Krzysztof Szkoda I Jerzy wraz z cala rodzina Bartoszewiczow…

 123. Marcin pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę
  W intencji śp. Pewnej Osoby o łaskę życia wiecznego
  Serdeczne Bóg zapłać

 124. Marcin pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę
  Panie Jezu Ty wiesz które Które dusze potrzebują pomocy ode mnie i od mojej rodziny. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie
  Serdeczne Bóg zapłać

 125. JOLA pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa. Amen.

 126. Janina pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej rełacji z dzieći.

 127. Andrzej pisze:

  Gorąco proszę o modlitwę do Dobrego Boga, za szczególnym wstawiennictwem Matki Bożej, św. Józefa, św. Rity, św. Judy Tadeusza, bł. Jana Pawła II, Ojca Pio i św. Mikołaja: o opiekę Bożą i łaski Ducha Św. dla synka, o wyleczenie go z nieśmiałości, szybką adaptację w nowym przedszkolu, znalezienie dobrych kolegów, dobry wybór przyszłej szkoły oraz szczęśliwe rozwiązanie jego problemów zdrowotnych.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 128. s.Janina Żeglarska pisze:

  Błagam o wstawiennictwo Matki Bożej i Wszystkich Świętych w mojej intencji : o łaskę zdrowia oraz o zgodę pani doktor medycyny pracy na podjecie przeze mnie pracy w biurze w kurii biskupiej.Bóg zapłać za modlitwę

 129. Mirka pisze:

  Błagam o siłę ducha i cierpliwość w chwilach kiedy doznaje braku zrozumienia, ignorancji i odsunięcia szczególnie w najbliższym otoczeniu.

 130. Rodzina Kmieć pisze:

  Bardzo prosimy o modlitwę. Znaleźliśmy się w ogromnie trudnej sytuacji. Musimy sprzedać dom, aby spłacić jeden z banków, w których jesteśmy bardzo zadłużeni. Jeśli do końca sierpnia go nie sprzedamy, wejdzie komornik i nie będziemy mieli gdzie mieszkać. Potrzebujemy nowego domu lub mieszkania. Jest nas siedem osób – rodzice i pięcioro dzieci. Bóg zapłać za modlitwę

 131. Marcin pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę
  W intencji śp. Tadeusza o łaskę szczęścia wiecznego
  W intencji Dusz Panu Bogu znanych. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie
  Serdeczne bóg zapłać

 132. Wojciech pisze:

  Szczesc Boze.
  Bardzo prosze o modlitwe o łaske uzdrowienia z lękow, klaustrofobii,
  zranien… urazow kregoslupa, luszczycy, stawow. Prosze tez łaski dla
  rodzicow, rodzenstwa, rodziny siostry, prace dla nas, przebaczenie, ochrone,
  blogoslawienstwo… Pozdrawiam serdecznie. Z Panem Bogiem.

 133. Małgosia pisze:

  Błagam o modlitwę za mojego męża Krzysia, za odwrócenie od złego, aby otworzył swoje serce na miłość Pana Jezusa, o miłość i przyjaźń w naszej relacji małżeńskiej oraz aby prawda wyparła kłamstwo. żona Małgosia

 134. BOŻE UZDRÓW MNIE I MOICH RODZICÓW.

 135. Monika pisze:

  Proszę o modlitwę za Michała, by Bóg Go uzdrowił i dodał sił do walki z chorobą oraz nadzieję na uleczenie…

 136. Jan pisze:

  Panie Jezu oddal od nas klątwy, złorzeczenia, złą wolę ludzi, działanie zła i udziel Swojego błogosławieństwa. Duchu Święty udziel nam wszelkich darów. Boże Ojcze przepraszamy za wszystkie grzechy. Św. Antoni, módl się za nami.

 137. MARIUSZ pisze:

  BOŻE UZDRÓW MNIE I MOICH RODZICÓW

 138. Ewa pisze:

  Proszę o łaskę uzdrowienia mnie z nowotworu.

 139. tadeusz pisze:

  Sw. Antoni prosze cie o odnalezienie drogi pojednania z Pawlem. dziekuje ci za wszystko co za Twoim wstawiennictwem otrzymalem od Boga. Prosze wstaw sie dalej za nami

 140. Jan pisze:

  Przez rany Pana Jezusa oraz wylaną Najświętszą Krew prosimy Boże Ojcze – ochraniaj nas od złego, daj zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny. Duchu Święty udziel potrzebnych darów oraz kieruj nami.

 141. mąż&tata pisze:

  Matko Boża i Bł. Janie Pawle II proszę Was o taki pokój w małżeństwie Agnieszki i Michała, który przywróci zgodę między mną a Żoną, oddali trwający proces rozwodowy, pobudzi nas na nowo do miłości, która niech pochodzi z samego serca Jezusa Miłosiernego. Oby w naszym małżeństwie odnowiła i odrodziła się moc małżeńskiej miłości sakramentalnej, która pokona wszelkie trudności i przezwycięży problemy i przeszkody. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia w naszym małżeństwie. Proszę o zabranie z życia Agnieszki pewnego mężczyzny i proszę, by moja żona wyzbyła się żalu, złości, zawziętości i wróciła z dziećmi do domu. Proszę o modlitwę, by nasi synowie usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata. Jezu Ufam Tobie. Przyjdź Duchu św. i kieruj nami, abyśmy szli drogą, którą wyznaczył nam Pan. Panie Jezu ulecz proszę nasze małżeństwo.

 142. Anna pisze:

  Serdecznie Prosze o modlitwę i wstawiennictwo Matki Bożej,Bł.JAna PAwłaII, Św.Ojca Pio,Świętej Rity,Świętej Faustyny i Bł.Stanisława Papczyńskiego przed Panem Bogiem o zdrowie dla mojego kochanego braciszka 15-letniego Kacperka (),który już ponad 5 tygodnie przebywa w szpitalu na intensywnej terapii w ciężkim stanie w śpiączce.Prosimy by wrócił do zdrowia i do życia przed wypadkiem.Żeby wybudził się ze śpiączki i sam zaczął oddychać bez pomocy respiratora.Pomódlcie się o Jego życie. O cud. lekarze robia wszystko co mogą .Boże, proszę spójrz na jego cierpienie ciała i duszy i okaż mu miłosierdzie. Spraw by doznał potęgi Twojej dobroci i w zdrowiu i radości mógł wrócić do normalnego życia. Nam jego rodzinie daj wiarę, nadzieje i mnistwo sily. Wysłuchaj błagań całej Naszej rodziny i przyjaciół.

 143. Marcin pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę
  W intencji Śp. Marcina, Doroty, Jakuba, Szymona, Katarzyny, Apolonii, Andrzeja, Zofii, Eleonory, Józefa, Jakuba, Stanisława, Zofii, Brygidy, Marcina, Marianny, Agnieszki, Małgorzaty, Józefy, Wojciecha, Józefa, Małgorzaty, Antoniego, Zofii, Jana, Marianny, Andrzeja, Karoliny, Jakuba, Reginy, Franciszki, Katarzyny, Franciszka, Andrzeja, Eli, Jana, Elżbiety, Anny, Michała, Salomei, Julii, Stanisława, Zofii, Ignacego, Kazimiery, Wojciecha, Teresy, Tadeusza, Zofii, Stanisława, Apolonii, Eugeniusza, Henryka, Rozalii, Alfredy, Antoniego, Walerii, Rudolfa, Władysława, Joanny, Jana, Gustawa, Tadeusza, Rózi, Mieczysława, Janiny, Tadeusza, Zdzisława, Wandy, Jana, Józefy, Zofii, Marka, Tadeusza, Zbigniewa, Wandy i dusz Panu bogu wiadomych Wieczne Odpoczywanie racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Amen
  Serdeczne Bóg zapłać

 144. Paweł pisze:

  Szczęść Boże,

  uprzejmie proszę o modlitwę w intencji
  Moniki i Pawła o zdrowie dla żony,
  odbudowę rodziny i zaniechanie sporów,

  Bóg zapłać
  Paweł

 145. Edyta pisze:

  O uzdrowienie z depresji spowodowanej rozstaniem z chłopakiem. Uzdrów moje serce i rozwiąż ten węzeł który się zaplótł na mojej drodze…

 146. Tata pisze:

  Matko Boża i Bł. Janie Pawle II błogosławcie naszym synom. Proszę by wyrośli na wierzących, uczciwych, mądrych, prawych ludzi. Zachowajcie ich w zdrowiu, pomagajcie w szkole i życiu. Proszę by mogli wychowywać się w normalnej, pełnej, miłującej się rodzinie. By nie musieli wychowywać się w domu bez taty, nie musieli na przemian z mamą lub tatą spędzać wakacji, ferii, weekendów i Świąt. Proszę o cud uzdrowienia naszej Rodziny.

 147. Zosia pisze:

  intencje: powrót do kościoła, wyjście z depresji, problemów duchowych, zmiana miejsca zamieszkania, ułożenie życia osobistego

 148. OLGA pisze:

  Panie Jezu prosze o zdrowie mojej kochanej mamy .Bog zaplac.

 149. Jan pisze:

  Boże Ojcze, Abba proszę w imię Pana Jezusa oraz przez Jego Najświętszą Krew o zdrowie, ochronę od wrogów duszy i ciała, pomoc w trudnościach, szczęśliwą podróż oraz o obite błogosławieństwo dla całej rodziny. Duchu Święty wskaż rozwiązania i kieruj naszymi planami. Amen.

 150. Beata pisze:

  Szczęść Boże blagamy o wyjednanie u Boga dla naszej córeczki Darii za wstawiennictwem św,Rity łaski uzdrowienia ufamy że Daria będzie kiedyś mądrą radosną dziewczynką i że kiedyś zacznie samodzielnie chodzić i mówić.Ufni rodzice Beata i Sławek

  Wysłane z iPada

 151. s.Janina pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Stanisława Barzowskiego aby Matka Najświętsza wyprosiła mu siły do walki z guzem mózgu,jego zonie Marysi przywróciła nadzieję ,s.Kindze wyprosiła siły,lekarzom dar męstwa w podejmowaniu leczenia

 152. Maria pisze:

  O potrzebne łaski i dary Ducha św. dla Aleksandry na czas przygotowania się do pracy magisterskiej oraz o pokój serca i opiekę MBN Pomocy

 153. aneta pisze:

  Boże pomóż mi w tj sprawie którą mam w sercu.

 154. matka pisze:

  Proszę o łaskę głębokiej wiary i zdrowie dla Ani, Piotra,męża i dla mnie oraz o ochronę przed wszelkim złem.

 155. Magdalena pisze:

  proszę o:
  zbawienie
  zdrowie
  Ducha Sw
  Przenajsw Krew Pana Jezusa
  bycie niewidzialną dla złych
  uwolnienie od przeklenstw …
  wiarę, nadzieję i miłość
  o chęci i siły do zycia i pracy
  zeby mnie zle duchy nie dreczyly
  Błogosławieństwa
  Błogosławienstwa lurdzkie
  Szczęść Boże
  Magdalena

 156. Ewa pisze:

  Proszę o łaskę zdrowia dla mojej mamy Konstancji i dla przyjaciółki Marleny oraz o błogosławieństwo dla tych, z którymi jestem na co dzień.Proszę też o dary Ducha Św.i wytrwanie na drodze powołania dla ks.Pawła.

 157. Joanna pisze:

  Proszę o modlitwę wstawienniczą za osobą, Bogu wiadomą, by wszystkie moje modlitwy i intencje za nią zostały spełnione. Bóg zapłać.

 158. zrozpaczona matka pisze:

  Gorąco proszę o modlitwę w intencji Sądu,o jego mądrość i głębokie wczucie się w tą trudną sprawę, w której będzie wyrokował. Aby nie dał się zwieść kłamstwom i perfidnym gierkom strony przeciwnej. O pomyślny wyrok , od którego zależeć będzie bezpieczne i spokojne życie Anny i jej dziecka.

 159. ALA pisze:

  Matuchno Najśw. dziękuję za Twoją opiekę i pomoc.Serdecznie prosze o łaskę zdrowia dla córki , obdarzenie ją zdrowym potomstwem oraz uzdrowienie mnie z choroby.Powiedz Jezu jak mam żyć po śmierci męża.

 160. Jan pisze:

  Proszę w imię Pana Jezusa o zdrowie, potrzebne łaski Ducha Świętego. odpuszczenie grzechów i błogosławieństwo Boga Ojca wszechmogącego w znanej sprawie. Amen.

 161. mąż Michał pisze:

  Matko Boża polecam Ci w opiekę Żonę Agnieszkę. Zaopiekuj się Nią i spraw, by umiała docenić to co ma, a nie szukała szczęścia w nieszczęściu innych. By za wszelką cenę nie dążyła do rozwodu, umiała na nowo pokochać męża, a ponad swoją wolną wolę nie stawiała dobra dzieci i męża. Proszę dla Niej i dla mnie o łaskę pojednania, przebaczenia, opamiętania i nawrócenia. Maryjo Matko Boża proszę Cię o pokój, pojednanie, zrozumienie, opamiętanie, miłość i nawrócenie w małżeństwie Agnieszki i Michała. Oddal proszę nasz proces rozwodowy, który trwa. Proszę byśmy mogli odnowić przyrzeczenia małżeńskie i byśmy w spokoju, miłości i wspólnej harmonii mogli się razem zestarzeć. Proszę o cud uzdrowienia i uratowania naszej Rodziny, by nasi synowie usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości.

 162. Elazar Hubert pisze:

  Prośba o Boże Błogosławieństw i siłę do pracy dla ikonografa oraz o wyjście z problemów finansowych Pracowni Ikonograficznej św. Łazarza

 163. Dawid pisze:

  Łącząc się w modlitwie w Waszych intencjach przez wstawiennictwo Michała Archanioła, świętego ojca Pio, Charbela, Jana Pawła Drugiego, świętej Faustyny i wszystkich świętych i aniołów prosimy o modlitwe w intencji Magdy i Dawida oraz ich trójki dzieci o ochronę przed Szatanem oraz jego sługami i uwolnienie od ich mocy oraz odnalezienie dla nich bezpieczeństwa w Bogu oraz Jego błogosławieństwo każdego dnia dla Nas wszystkich w Chrystusie Panu.

 164. s.Janina pisze:

  Dziękując Bogu za dar życia s.Kingi elżbietanki z okazji jej 60 urodzin za wstawiennictwem Matki Bożej proszę o potrzebne łaski, o siły,zdrowie,aby Dobry Pan uprzedzał każde jej działanie swoją Miłością i Światłem Ducha świętego.Niech Pan ogarnie swym sercem wszystkie potrzeby które s.Kinga nosi w sercu.-szczególnie Brata Stanisława walczącego z guzem mózgu

 165. s.Janina pisze:

  O światło Ducha świętego dla lekarzy w celu podjęcia dalszego leczenia dla Stanisława.O siłę ducha dla jego żony Marii oraz dla s.Kingi

 166. Jan pisze:

  Panie Jezu w Twoje imię prosimy oddal od nas działanie złego, odpuść nam nasze grzechy, udziel Swojego błogosławieństwa, obdarz nas zdrowiem i ukryj w Swoich ranach przed nieszczęściem. Duchu Święty napełnij nas potrzebnymi łaskami. Boże Ojcze wysłuchaj naszych próśb. Maryjo wstawiaj się za nami.

 167. Magdalena pisze:

  Proszę o modlitwe w intencji odrodzenia sie małżeństwa mojego i Roberta, Bóg zapłać

 168. maria pisze:

  proszę o modlitewne wsparcie w sprawie omadlanej przeze mnie cierpliwie i nieustannie od wielu miesięcy, o wypełnienie się woli Bożej, Jego miłosierdzie i potrzebne łaski

 169. malgosia pisze:

  Proszę o modlitwę wstawiennicza za jasność umysłu oraz dary Ducha Świętego podczas przygotowań do egzaminów oraz na egzaminach w dniu 18grudnia 2013. Błagam o wyproszenie łaski pozytywnego wyniku egzaminów.

 170. wierząca pisze:

  Proszę o modlitwę o cud w moim życiu. Od dłuższego czasu nie mogę znaleźć stałej i stabilnej pracy, w której czułabym się szczęśliwa i zrealizowana. Błagam Boga o cud, bo bardzo cierpię bez pracy, bez domu, bez rodziny, poniżana i odrzucona. Zlituj się nade mną, Jezu miłosierny!

 171. ala pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie i szczęśliwe macierzyństwo dla Sylwii uzdrowienie mnie i zachowanie w zdrowiu oraz pomoc Bożą po śmierci męża.

 172. aneta pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego rozwiązania wszystkich trudnych spraw w pracy oraz o łaskę spotkania na swojej drodze mężczyzny, który mna się zaopiekuje jak Józef zaopiekował się Maryja.Panie Jezu proszę o spotkanie wkońcu mężczyzny, który potraktuje mnie poważnie. Panie Jezu obdaruj mnie łaską miłości i małżeństwa.

 173. Bożena pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji o przerwanie przekleństwa w rodzi nie i Boże błogosławieństwo

 174. Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej mamy ,dla mnie i całej rodziny o Boże błogosławieństwo i pomoc mi w pracy.

 175. Magda i Dawid pisze:

  Przez wstawiennictwo Najświętszej Maryji Panny prosimy o modlitwe w intencji Serafina, Kamila, Natana i ich rodzicow o Jej błogosławieństwo, zdrowie i opiekę każdego dnia dla nich oraz nas wszystkich modlacych. Amen.

 176. damian pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie o bardzo dobre napisanie matury i dostanie się na studia medyczne.
  O zaliczenie sesji, o światło Ducha Świętego, ubogacenie wiary. Proszę również o rozwiązanie trudności moich oraz tych którzy są mi bliscy. Proszę o rozwiązanie trudności z samotnością. Proszę o wiele łask i dary Ducha Świętego dla Kuby i diakona Czarka
  Pokój i dobro!

 177. basia pisze:

  prosze o modlitwe za Roberta uwiklanego w hazard–za Grzegorza o uzdrowinie duchowe i psychiczne,uleczenie z nalogow i pokus,nawrocnie–o uzdrowienie relacji w malzenstwie Magdy i Grzegorza,jednosc,milosc,zgode–za Marcina o zdrowie,pomoc w trudnych sprawach–za Magde o uzdrowienie duchowe ze wszystkich zranien,pojednanie z Bogiem–o stala prace dla Marcina,Magdy,Teresy,Grzegorza,-o pomyslne zakonczenie sprawy Krystyny i Barbary,by prawda zwyciezyla–o laske zdrowia dla Janiny,Bogusia,Joanny,Roberta,Henryka,Lucjana,Aliny,Grzegorza,Tadeusza,Magdy,Jana,Stasi,Renaty.

 178. Artur pisze:

  Proszę o modlitwę w Bogu wiadomej sprawie, o pomyślne zdanie sesji, wszelkie Boże błogosławieństwo, prowadzenie przez Boga, ochronę Aniołów a także za mamę, Dorotę i Monikę.

  Artur

 179. Artur pisze:

  Proszę Cię Panie, daj mi wielki cel, marzenie, które mógłbym realizować dla pożytku własnego i innych, nadaj mojemu życiu sens, proszę Cię Panie daj mi odwagę,siłę, spraw bym urzeczywistnił moje marzenia i plany. Proszę Cię Panie o wspaniałe życie i o to bym był wspaniałym człowiekiem, Ty wiesz najlepiej co to w moim przypadku może oznaczać. Artur

 180. Asia pisze:

  Proszę o modlitwę za Macieja Barańczyka – w miesiąc po śmierci-najwspanialszego człowieka,pozytywnego – który miał w sobie największą jaką znam pokorę wobec Boga i wszystkich ludzi.Odszedł mając 49 lat.Był Ojcem Chrzestnym mojego 5-cio letniego wnuka – kochali się bezwarunkową miłością.Nie byliśmy rodziną – najlepszy na świecie żywych przyjaciel. Niech odpoczywa w spokoju.

 181. Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie o pomoc w pracy i o zdrowie dla całej rodziny.

 182. Marta pisze:

  Bardzo usilnie proszę o modlitwę w intencji Piotra- brata mojej przyjaciółki. Jest on pełen nienawiści do Kościoła i wszystkiego co związane z wiarą. Jego agresja ciągle narasta, dlatego proszę o modlitwę, by został uwolniony od tej nienawiści i nawrócił się całym sercem do Boga. Bóg zapłać.

 183. Sylwia pisze:

  Św Antoni proszę pokornie o pomoc w sprawie Elżbiety – doradż mi jak mam postąpić – i o znalezienie kwitu oraz łaskę czystości i dar miłości dla Jakuba z rodziną,Michała z rodziną,Kamili z rodziną,drugiej Kamili z rodziną i dla mnie,Sylwii.

 184. Andrzej pisze:

  O radość życia wiecznego dla ś.p. Taty, pocieszenie, zdrowie, łaski Ducha Św. i opiekę Bożą dla Mamy, z podziękowaniem Dobremu Bogu za całe życie Taty i wszystkie otrzymane łaski podczas jego choroby. A także za wszystkie osoby, które w ramach modlitwy wstawienniczej wymodliły nam tak wiele łask.

 185. Andrzej pisze:

  O zdrowie, opiekę Bożą i łaski Ducha Św. dla całej rodziny, a szczególnie o uzdrowienie z wady wzroku i dobry wybór przyszłej szkoły dla synka oraz znalezienie odpowiedniej drogi rozwoju zawodowego, spełnienie marzeń, planów zawodowych i życiowych oraz ustanie niepokojących dolegliwości bólowych dla żony.

 186. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Janusza o łaskę znalezienia dobrej pracy – Bóg zapłać

 187. Alicja pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji jak najszybszego znalezienia pracy dla mnie Alicji (lat 36, 2 lata bez pracy, brak środków do życia, depresja, długi). Bóg zapłać.

 188. Piotr pisze:

  Proszę o modlitwę
  W intencji panu bogu wiadomej, Jezu ufam Tobie. Niech się spełnia Twoja przenajświętsza wola
  Bóg zapłać

 189. Agnieszka pisze:

  Gorąco proszę o modlitwę za Zgromadzenie Braci Dolorystów o jego odrodzenie o rozwiązanie trudnych spraw, o nowe powołania do tego Zgromadzenia oraz o światło Ducha Świętego dla O. Klaudiusza w kierowaniu tą wspólnotą

 190. Karolina pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji:
  - przemiany serca, miłości i pokoju w sercu, uchronienie od nieodpowiednich znajomych, którzy się z niego śmieją, okłamują, plotuchują i wykorzystują, oraz o jego nawrócenie i dobrą pracę dla Piotra
  - o dobrego, kochającego męża dla mnie,
  - o dobrą, uczciwą i stałą pracę, żebym dostała wymarzoną pracę, abym mogła zarobić na swoje potrzeby, na studia magisterskie, ale też żebym mogła pomóc potrzebującym,
  - o stanięcie w prawdzie i uchronienie od złej decyzji Adama, aby nie budował związku na kłamstwie i żeby rozeznał swoje powołanie
  - o dobrą prace dla mamy Grażyny,
  - o nawrócenie dla taty Marka,
  - o zdrowie i opiekę Bożą dla mojej całej rodziny,
  - o uwolnienie ze zniewolenia alkoholowego dla Rafała, Andrzeja i Felka,
  - o nawrócenie dla Adriana,
  - o zdrowie dla Marii.

 191. Elżbieta pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Mojego męża Andrzeja – o ubłaganie Miłosierdzia Bożego i łaskę uzdrowienia z trzeciego nawrotu choroby nowotworowej.Jezu ufam Tobie.

 192. rodzina Chmielewskich pisze:

  (Przepraszam za brak polskich liter– problem natury technicznej)

  Dziekujac Bogu przez rece Maryji za otrzymane dotad laski prosimy ponownie o opieke i ochrone dla wszystkich Nas zjednoczonych w modlitwie przed szatanem i tym ktorzy jemu sluza, o bezpieczenstwo przez opieke Michala Archaniola, wszystkich Archaniolow , naszych Aniolow Strozow oraz wszystkich Swietych oraz o laski boze, zdrowie kazdego dnia i odnalezienie prawdy oraz drogi do Boga.

 193. Asia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia wewnętrznego i łaskę nawrócenia dla Henryka, abyśmy mogli być razem, jeżeli jest taka wola Boża.

 194. anna pisze:

  proszę o nawrócenie dla syna Jakuba

 195. B pisze:

  W intencji Jana, który po latach dzięki Łasce Bożej mógł stanąć w prawdzie i przyznając się przed samym sobą do uzależniania. O siłę i moc potrzebną w czasie terapii. Oraz w intencji zony, by Pan dał siłę do bycia wsparciem na tej drodze . By Wola Boża realizowała się w ich życiu a oni umieli tą wole przyjąć i współpracować z Łaską

 196. katoliczka pisze:

  pokornie proszę o modlitwę w intencji:
  śp. Sylwii
  śp. Joanny
  śp. Antoniego
  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światło wiekuista
  niechaj Im świeci niech odpoczywają w spokoju wiecznym
  AMEN
  Panie Boże w Trójcy Jedyny i Wszyscy Święci odpuść Im grzechy i doprowadz do życia wiecznego
  Amen
  Proszę o modlitwę za moją rodzinę.
  Panie Jezu w Twoje imię prosimy oddal od nas działanie złego, odpuść nam nasze grzechy,udziel Swojego błogosławieństwa daj nam zdrowie i ukryj przed nieszczęściem i spraw żebyśmy stali się lepsi, oddal od nas różne nałogi. Duchu Święty napełnij nas swoją łaską. Boże Ojcze wysłuchaj naszych próśb i modlitw. Maryjo oręduj za nami.
  Módlmy się za pokój na świecie , o pracę dla tych którzy jej potrzebują i o zdrowie dla wszystkich cierpiących oraz o dobro dzieci aby dorośli nie czynili im zła.Panie Boże Wszechmogący wysłuchaj nas.
  Amen

 197. katoliczka pisze:

  Odzielnie prosze o modlitwę w intencji mojego syna i synowej, która jest w ciąży o spokojne rozwiązanie i zdrowe dziecko i prosze o ich nawrocenie do Boga i żeby przestali przeklinać i żyli zgodnie ze sobą i ludzmi.
  IZAHHELU, czyli boska wielkość – aniele, który odpowiadasz za wzajemne zrozumienie w związku, harmonię, dobre nowiny, chronisz przed pokusami milosnymi oraz nadmiernymi wydatkami otocz ich Swoją opieką proszę Cię .
  Amen

 198. Marzena i Robert pisze:

  Prosimy o modlitwę o uleczenie z niepłodności abyśmy mogli począć i narodzić dziecko.

 199. Joanna pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za osobą, Bogu wiadomą, by wszystkie moje modlitwy i intencje za nią zostały spełnione. Bóg zapłać.

 200. Piotr pisze:

  Proszę o modlitwę za Olę chorą na raka o uzdrowienie duchowe i fizyczne.

 201. Wojciech pisze:

  Szczesc Boze,
  Bardzo prosze o modlitwe o łaske uzdrowienia kregoslupa, lęków,
  klaustrofobii…
  Pozdrawiam serdecznie. Z Panem Bogiem.

 202. Marcin pisze:

  Panie Jezu Proszę najpokorniej o cud uzdrowienia Jana i w intencji dusz Tobie wiadomych. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Niech się spełnia Twoja przenajświętsza wola.
  Bóg zapłać

 203. Tomasz pisze:

  Pragnę jak najlepej spełniać swoje powołanie, proszę i dziękuję za wszystkie łaski które odnoszą skutek.

 204. Danka pisze:

  Proszę o modlitwę za siebie, córki, wnuki o uzdrowienie fizyczne z: chorób kręgosłupa, stawów, nerwów, trzustki i układu przemiany materii, układu krążenia, alergii, chorób lokomocyjnych, wad zgryzu, wzroku. Błagam o dary ducha św i cnoty Boskie, o dobrą pamięć, łaskę chętnego i cudownego zdobywania wiedzy, posłuszeństwo, uporządkowanie, pracowitość, oszczędność, odpowiedzialność, o rozwiązanie trudnych spraw w pracy, o dobre stosunki z wrogami, o cudownego stanu wolnego lekarza za męża dla córki, pomoc i opieka nad nami wszystkimi. Dziękuję za dotychczasowe łaski, które spływają każdego dla na nas wszystkich. Proszę o nieustanną opiekę nad nami wszystkimi. Chwała i dziękczynienie za to wszystko dobro, którego doświadczamy. Proszę o lepszą sytuację finansową.

 205. Emilia pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie 12-letniego Tomasza z lęków, uczulenia na 22 alergeny i astmy.
  Panie Boże zapłać!

 206. Monika pisze:

  Proszę o modlitwę za Michała, o uzdrowienie Jego duszy i ciała, łaskę spowiedzi św., pokój serca i myśli oraz siły do życia i walki z chorobą…

 207. ANIA pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji pokoju na świecie, aby Bóg uchronił nas przed kataklizmami, katastrofami, wojnami, chorobami i głodem. A moją serdeczną prośbą jest modlitwa, aby udało mi się znaleźć pracę.

 208. Dorota pisze:

  Matko Boża proszę o zdrowie i opiekę nad całą moja rodziną.Miej pod swoją opieka mnie w pracy i błogosław w każdym dniu.

 209. Wojciech pisze:

  Szczesc Boze,
  Bardzo prosze o modlitwe o łaskę uzdrowienia kregosłupa i lęków. Pozdrawiam Z
  Panem Bogiem.

 210. Dorota pisze:

  Matko Boża proszę opiekuj się moją rodziną i błogosław.Proszę o zdrowie i wszelkie łaski dla mamy Ireny, opiekę dla mnie w pracy, opiekę dla Łukasza aby dostał się na studia i dla mojej siostry o znalezienie pracy.

 211. Dorota pisze:

  Matko Boża proszę o modlitwę o zdrowie dla mamy Ireny i siostry Jolanty o Bożą opiekę dla nich i pomoc w pracy dla mnie i mojej siostry z Bożym błogosławieństw em.Miej pod opieką całą moją rodzinę, chroń od chorób i błogosław.

 212. Dorota pisze:

  Matko Boża proszę o opiekę w pracy i wszelkie łaski dla mnie z Bożym błogosławieństwem.

 213. Dorota pisze:

  Proszę o zdrowie dla mamy aby mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry, o pomoc w pracy.Matko Boża miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam codziennie.Proszę też o modlitwę za śp.Jana o życie wieczne.

 214. Jola pisze:

  Bardzo prosze o modlitwe w ciezkiej sytuacji zyciowej i o zdrowie dla mojej mamy,brata Adama i dla mnie i o pogode ducha.

 215. Dorota pisze:

  Matko Boża proszę o zdrowie, wszelkie łaski z Bożym błogosławieństwem i pomoc dla mnie w pracy.Miej pod swoją opieką moją mamę aby dobrze było z wynikami i wszystkich z rodziny.

 216. Dorota pisze:

  Proszę o zdrowie dla mamy aby mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry.Matko Boża miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam codziennie.Proszę też o modlitwę za śp.Jana.

 217. Tata pisze:

  Proszę, by nasi synowie Jakub i Jan usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości (a nie osobno, tak jak dziś). By nie musieli na przemian z mamą lub tatą spędzać wakacji, ferii, weekendów i świąt. Proszę, by Żona wróciła na stałe z dziećmi do domu.

 218. Dorota pisze:

  Matko Boża proszę o dobre wyniki badań i zdrowie dla mamy, o siłę dla niej i szczęśliwe dni, miej pod swoją opieką mnie i moją siostrę, pomóż nam w pracy.Błogosław nam w każdym dniu.

 219. Magda i Dawid z dziecmi pisze:

  Dziękując Panu Bogu za otrzymane dotąd łaski oraz modlitwy łączac sie razem we wspólnych intencjach, prosimy dobrego Boga o Jego pomoc I potrzebne dary oraz błogosławieństwo każdego dnia oraz uwolnienie od mocy szatańskiej całej Naszej rodziny; prosząc jednoczesnie o ochronę Swiętych, Archaniołów , Aniołów, Maryji Panny oraz odnalezienie woli Pana Boga w naszym życiu.

 220. Dorota pisze:

  Proszę o zdrowie dla wszystkich z rodziny głównie dla mamy aby mogła bez bólu chodzić,o wszelkie łaski i pomoc w pracy dla mnie i mojej siostry oraz wszelkie łaski z Bożym błogosławieństwem na każdy dzień.

 221. Jan pisze:

  Proszę o zdrowie, odpuszczenie grzechów, ochronę od zła i obfitość Bożego błogosławieństwa dla Nataszy, Michała, Amelii, Ireny, Jana i całej rodziny. Św. Jerzy, módl się za nami.

 222. Dorota pisze:

  Matko Boża proszę miej mnie pod swoją opieką i pomóż mi w pracy w trudnych chwilach.

 223. Adam pisze:

  Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z problemem alkoholowym.Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za Darka i Zdzicha.Za dusze zapomniane,cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

 224. Mariola pisze:

  Szczęść Boże…
  Moja Kochana Mateńko…Kochany Panie Jezu..Boże mój Kochany Ojcze..dziękuję za wszystkie otrzymane łaski…za to,co cieszy,raduje serce i za to,co boli…za moje doświadczenia,łzy,ból i cierpienia..wiem,że To wszystko po coś się dzieje..Dziękuję za to…
  Proszę Was o modlitwę…o opiekę Matki Najświętszej nade mną, moim mężem i moimi najbliższymi..o zdrowie, Boże błogosławieństwo,potrzebne łaski.. uwolnienie z nałogów mojego męża i pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych w naszej firmie..św.Janie Pawle II WSTAWIAJ SIĘ W MOICH INTENCJACH…wypraszaj potrzebne łaski…

 225. Marcin pisze:

  Panie Jezu Proszę Cię pokornie w intencjach Tobie wiadomych.
  W intencji śp. Władysława i Joanny
  Serdeczne Bóg zapłać

 226. Agnieszka pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z zespołu jelita drażliwego, żołądka, dobrą pracę i dobrego męża oraz łaskę nawrócenia, żalu za grzechy i dobrej spowiedzi dla dla babci i Maćka, Natalii i Emilii i całej mojej rodziny oraz łaskę uzdrowienia z nowotworu moich koleżanek i mojej cioci. A jeżeli wola Pana będzie inna to proszę o Miłosierdzie dla mojej cioci, o łaskę Nieba dla niej
  Oraz o łaskę rozwiązania szkolnych problemów Natalii, żeby przestała opuszczać szkołę i żeby za rok zdała maturę. I o zdrowie dla mojej mamy.
  Agnieszka

 227. Bożena pisze:

  Dziękując Bogu za otrzymane laski proszę o modlitwę o uzdrowienie Zenony z choroby nowotworowej, o dobre badania i wyniki, o potrzebne laski dla niej ,dla leczących ją i wspierających modlitwą, o nawrócenie Anity i Piotra, o pracę dla Jarka i o zdrowie dla Marka

 228. aneta pisze:

  proszę o zdrowie dla mojej mamy, by powróciła do samodzielnego oddychania i wstała na nogi.

 229. Julia pisze:

  Proszę o modlitwę dla mojej całej rodziny.Za ich zdrowie oraz pogodność.

 230. Agnieszka pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o większą pomoc finansową i materialną dla mojej rodziny i o łaskę dobrej pracy oraz za wszystkich którzy nie mogą związać końca z końcem żeby Jezus dostarczył im środki do życia. Oraz o łaskę nieba dla mojej sp+ babci Marii i sp +dziadka Piotra.
  Agnieszka

 231. Marcin pisze:

  Panie Jezu proszę Cię pokornie w intencjach Tobie wiadomych. Jezu ufam
  Tobie
  Niech będzie uwielbiony Bóg w swoich Aniołach i swoich Świętych.

 232. Bożena pisze:

  Dziękując Bogu za otrzymane łaski proszę o
  modlitwę o uzdrowienie
  Zenony z choroby nowotworowej, o nawrócenie Anity i Piotra, o pracę
  dla
  Jarka, o zdrowie dla Marysi i Marka, o rozwiązanie trudnych spraw
  rodzinnych Agaty

 233. barbara pisze:

  Prosze o modlitwe za malzenstwo Magdy i Grzegorza,o cud uzdrowienia z kryzysu,wyzwolenie z mocy zla,nierozerwalnosc malzenska,by zyli razem w prawdzie i milosci z Bogiem–o stala prace dla Marcina i Grzegorza,pomoc w trudnych sprawach i wyborach–o wyzwolenie Pelki z dlugow i o nawrocenie–o pomyslne zakonczenie trudnej sprawy Krysi–o uzdrowienie duchowe i psychiczne Magdy i wyzwolenie od kochanka i odrodzenie w jej sercu sakramentalnej milosci malzenskiej–o uzdrowienie duchowe i psychiczne Grzegorza ze zranien,zniewolen,zlych nalogow i pokus oraz uzdrowienie i uwolnienie Magdy i Grzegorza z obciazen miedzypokoleniowych.

 234. Jan pisze:

  Boże Ojcze w imię Pana Jezusa proszę dla całej rodziny o błogosławieństwo, zdrowie, ochronę od nieszczęść oraz niech Duch Święty przemienni wszystko o co bardzo prosimy… Św. Antoni, módl się za nami. Amen

 235. Bożena pisze:

  Dziękując Bogu za otrzymane łaski proszę o
  modlitwę o uzdrowienie
  Zenony z choroby nowotworowej o dobre wyniki, o nawrócenie Anity i
  Piotra,
  o pracę
  dla
  Jarka i Bożeny, o zdrowie dla Marysi i Marka, o rozwiązanie trudnych
  spraw
  rodzinnych Agaty

 236. monika pisze:

  Proszę o modlitwę za Michała o cud uzdrowienia…

 237. mąż pisze:

  Matko Boa proszę Cię, aby moja żona wyzbyła się zatwardziałości serca, żalu i zawziętości. Aby ponad swoją wolną wolę nie stawiała dobra dzieci i męża, nie była taka uparta i za wszelką cenę nie parła do swego. Proszę by w sercu Agnieszki zrodziła się miłość bezwarunkowa, która nie pamięta złego. Otocz moją żonę swoją opieką.

 238. Wojciech pisze:

  Szczesc Boze,
  Bardzo prosze o modlitwe o łaske uzdrowienia kregoslupa. Bardzo dziekuje. z
  Panem Bogiem.

 239. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę żeby Pan Jezus uleczył korzenie mojej i Natalii choroby oraz o błogosławieństwo Boże, dary Ducha św i wylanie Ducha św dla mojej rodziny oraz o te łaski które Jezus chce nam dać a my o nie nie prosimy i o żal za grzechy dla mojej rodziny i łaskę dobrej spowiedzi. Żeby Pan postawił na drodze mojej rodziny osoby które zarażą je wiarą w żywego Boga.

 240. Alicja pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej i stałej pracy dla mnie Alicji (od 3 lat bez pracy). Za modlitwę serdeczne Bóg zapłać.

 241. Bożena pisze:

  Dziękując Bogu za otrzymane łaski proszę o modlitwę o uzdrowienie
  Zenony z choroby nowotworowej o dobre wyniki i pobyt w szpitalu, o nawrócenie Anity i
  Piotra,
  o pracę dla Jarka i Bożeny, o zdrowie dla Marka, o
  rozwiązanie
  trudnych spraw rodzinnych Agaty, o szczęśliwą operację Bożeny

 242. Bożena pisze:

  proszę o modlitwę o uzdrowienie Zenony i szczęśliwą operację Bożeny

 243. Agnieszka pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o szybkie, sprawiedliwe dla wszystkich zakończenie ważnej rodzinnej sprawy oraz o pogodzenie skłóconej rodziny i dużo zdrowia dla moich rodziców.

 244. Bożena pisze:

  Dziękuję za wsparcie modlitewne w czasie choroby mojej siostry Zenony.która 2 kwietnia odeszła do Pana.Wieczny odpoczynek ….

 245. mąż pisze:

  Proszę o modlitwę za małżeństwo Agnieszki i Michała, które jest w kryzysie, w trakcie rozprawy rozwodowej, o ochronę nierozerwalności małżeńskiej, pojednanie, przebaczenie i powrót do Boga i do siebie. Za Agnieszkę o uzdrowienie duchowe i wyzwolenie od pewnego pana. Za nasze dzieci, aby to co jest między rodzicami nie miało na nich negatywnego wpływu teraz i w przyszłości. Pojednaj nas ze sobą na nowo.

 246. Jan pisze:

  Maryjo wypraszaj dary Ducha Świętego i obfite błogosławieństwo w pracy dla Nataszy, Michała i Jana. Duchu Święty udziel im Swojej mocy we ważnej sprawie.

 247. Adam pisze:

  Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg buwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Zdzicha.Za dusze zapomniane,cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za znajomych z pracy by zawrócili na Bożą droge.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

 248. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie o DAR żywej, charyzmatycznej wiary, poznanie prawdy i kłamstwa w moim życiu i o dary ducha świętego,o Bożą mądrość i miłość dziękuje

 249. Wojciech pisze:

  Szczesc Boze,
  Bardzo prosze o modlitwe za Dariusza o uzdrowienie psychiczne i duchowe, także
  o to, żeby sie chciał leczyć u psychiatry, o pokój wewnetrzny dla niego i dar
  roztropności.
  Bardzo dziekuję. Z Panem Bogiem.

 250. Jan pisze:

  Matko Boga wstawiaj się za nami u Boga Ojca o błogosławieństwo w życiu, światło Ducha Świętego we ważnej sprawie, ochronę od zła i zdrowie dla całej rodziny.

 251. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę żeby Pan mnie uzdrowił z nerwicy i lęków, żeby wszystkie objawy nerwicowe odeszły oraz żeby Pan uzdrowił źródło pochodzenia mojej nerwicy i lęków.

 252. Michał pisze:

  Matko Boża proszę Cię za moją Żonę Agnieszkę, by nie spotykała się z innym mężczyzną, wróciła do męża i domu, nie szukała szczęścia w nieszczęściu dzieci i męża. Proszę aby w Jej sercu aby odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała na nowo pokochać męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, aby nie była taka zawzięta i zatwardziała, aby za wszelką cenę nie dążyła do rozwodu. Otocz moją Żonę swoją Matczyną opieką.

 253. mama pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego syna o siłe w chorobie który
  choruje
  na
  stwardnienie rozsiane aby terapia lekiem interferonem skutkowała aby nie
  wątpił w Ciebie aby dostał umowę o pracę na stałe, by skończył
  studia i
  odnalazł sens życia, za corkę o zdrowie i siłe w nauce, by
  zdała egz,.
  na prawo jazdy ,błagam Cię a także dla siebie i męża
  o
  opiekę
  , zdrowie i siły na każdy dzien.

 254. Wojciech pisze:

  Szczesc Boze, Bardzo prosze o modlitwe o laske uzdrowienia kregoslupa i
  wewntrzne. Pozdrawiam. Z Panem Bogiem.

 255. Jan pisze:

  Matko Boga wypraszaj dla naszej rodziny szczęśliwą podróż, zdrowie, odpuszczenie grzechów i błogosławieństwo Boga Ojca.

 256. Jan pisze:

  Matko Boża prosimy o Twoje wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby nam błogosławił, udzielił zdrowia i pomocy we ważnej sprawie. Amen

 257. mąż pisze:

  Matko Boża proszę uratuj i połącz małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas.

 258. Jan pisze:

  Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa za naszą rodzinę, aby Bóg obdarzył nas zdrowiem, przebaczył grzechy i udzielił błogosławieństwa w życiu. Amen

 259. Jan pisze:

  Św. Jerz wstawiaj się u Pana Boga i proś dla nas o zdrowie, obfite błogosławieństwo oraz ochronę od zła w każdej postaci. Amen

 260. Grzegorz Wujec pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
  Bardzo proszę o modlitwę w następującej intencji:
  O łaskę wiary dla mnie i o wybór właściwej drogi życiowej.

 261. Aneta pisze:

  Szczęść Boże, bardzo proszę Siostry o modlitwę jestem miesiąc przed rekolekcjami ignacjańskimi i jakoś dziwnie się czuje ciągle mi coś jest i samopoczucie mam fatalne, Straszne czarnowidztwo mnie zaatakowało, już kiedyś tak miałam bo jeżdżę na ignacjańskie od 10 lat. Proszę o modlitwę za moją mamę o radość i pokój i opiekę Matki Bożej dla nas. O łaskę nawrócenia i porządnego życia dla Jiri. Bóg zapłać

 262. Jola pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie wszystkich zranień, przemianę wszystkiego, co w życiu Jolanty i Marka oraz Klaudii, Mateusza i ich nienarodzonego jeszcze dziecka potrzebuje uzdrowienia i przemiany. Prosi Jola

 263. Andrzej pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji Jacka leżącego w ciężkim stanie w szpitalu, o cud powrotu do zdrowia i duchowe wsparcie dla jego żony i dzieci.

 264. Jan pisze:

  Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy o obfite błogosławieństwo i zdrowie dla Nataszy, Michała, Martyny i Jana.

 265. Jola pisze:

  Szczęść Boże! Proszę o modlitwę do Matki Bożej Różańcowej za Jolę i Marka o potrzebne łaski.Matce Bożej w wiadomych sprawach.Bóg zapłać

 266. Jola pisze:

  O nawrocenie i przemiane Antonina Z. i jego zony, kolezanki Jany i o zdrowie i dary Ducha Swietego dla mamy i brata Adama. Bardzo dziekuje

 267. malgosia pisze:

  Błagam o modlitwę za dobrą prezentację na jutrzejszym wystąpieniu.

 268. Andrzej pisze:

  Gorąco proszę o pilną modlitwę w intencji szybkiego i szczęśliwego rozwiązania tak strasznie trudnej i ogromnie wyczerpującej psychicznie i fizycznie sprawy, z którą nie mogę sobie w żaden sposób poradzić, o łaskę spokoju wewnętrznego, a także o błogosławieństwo Boże w dalszych planach z tym związanych, by dobry Bóg pozwolił uratować moje zdrowie i marzenia dla dobra moich najbliższych, żeby podjęta decyzja nikogo nie skrzywdziła i żeby nie skończyło się to tym, czego się tak bardzo obawiam. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.

 269. Adam pisze:

  Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Hieronima,Hanne.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

 270. Andrzej pisze:

  Bardzo gorąco proszę o pilną modlitwę w intencji szybkiego i szczęśliwego rozwiązania ogromnie wyczerpującej, trudnej i przykrej dla mnie sprawy, od której zależy przyszłość moja i mojej rodziny. O cud zmiany decyzji osoby, od której zależy ta sytuacja, a która mogła być spowodowana moim działaniem w dobrej wierze. O dobre kluczowe wybory lub inne szczęśliwe rozwiązanie pozwalające uratować moje plany i marzenia, na które tak ciężko i długo pracowałem. O łaskę spokoju wewnętrznego, przebaczenia sobie, zaufania Bogu i pogodzenia się z Jego wolą. Najserdeczniejsze Bóg zapłać za wszelką modlitwę.

 271. Jan pisze:

  Panie Jezu za przyczyną Matki Najświętszej proszę oddal od naszej rodziny zło, nieszczęścia, kłopoty, udziel zdrowia – szczególnie Martynie, okaż miłosierdzie nad popełnionymi przez nas grzechami, napełnij nas darami Ducha Świętego, wysyłaj nam na pomoc Chóry Anielskie i błogosław całej rodzinie w każdej sprawie. Amen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>